Tłumacz przysięgły angielskigo Tłumaczenia polsko-angielskie i angielsko-polskie
Biuro tłumaczeń angielskiego
5 grudnia, 2016
Chicago Pneumatic Polska
Zalety narzędzi pneumatycznych
18 grudnia, 2016

Witaminy i minerały są szczególnie istotne dla właściwego działania ludzkiego organizmu. Awitaminoza , bowiem tak inaczej określa się niedobór witamin w organizmie, może prowadzić do tak znacznych zaburzeń i chorób jak wady wzroku, zmiany skórne, bóle stawów lub wypadanie włosów. Dużo cięższymi rezultatami niedostatku witamin i minerałów są wypadanie zębów, zaburzenia reprodukcji, a także opóźnienie wzrostu czy mała krzepliwość krwi. Bez poprawnej diety nasze ciało traci swoje właściwości.

Przemysłowe przetwarzanie jedzenia i wdrażanie sztucznych substancji konserwujących doprowadziło do zmniejszenia się elementów odżywczych w spożywanych przez nas produktach. Specjaliści sądzą, że obecnie jabłka maja przeciętnie 60% mniej witaminy e, aniżeli te uprawiane przed rokiem 2000. Analogicznie jest z innymi warzywami i owocami. Znaczy to, po prostu tyle, że spożywając nawet najzdrowsze produkty dostarczamy sobie za małą ilość witamin i minerałów. Jak zatem bronić się przed zbyt małą ilością elementów odżywczych w porcji żywności? Na ratunek nadchodzą suplementy diety, które uzupełniają niedobory witamin, pomagają schudnąć i jeszcze zwalczają takie bakterie jak chociażby Helicobacter Pylori. Produkty takie jak Pyloxim, czy Power Si krzem organiczny, to suplementy które dobrze jest trzymać w własnej kuchennej apteczce.

Jakich witamin i minerałów brakuje nam najbardziej?

Z upływem czasu tracimy co raz większą ilość witamin i minerałów nieodzownych do właściwego działania. Aczkolwiek proces starzenia się naszego ciała nie jest jedynym czynnikiem niedoboru witamin i minerałów. Życie w stresie, niewłaściwa dieta, a nawet codzienne praktykowanie sportów mogą przyczynić się do utraty wartościowych dla naszego zdrowia składników. Krzem, witamina D i witamina B12 to mikroelementy niezmiernie istotne dla ludzkiego ciała. Zawartość krzemu faktycznie zmniejsza się razem z z wiekiem. Niedobory tego pierwiastka mogą przysparzać zwyrodnienia kości i stawów, nadmierne wypadanie włosów, starzenie się i rogowacenie skóry, jak i łamanie się płytki paznokcia Niestety w rezultacie modyfikowania produktów konsumpcyjnych ograniczono zawartość krzemu w żywności. Suplement diety Power Si z kwasem ortokrzemowym umożliwia wyrównanie ilości krzemu w organizmie.

A co jest nie tak z z witaminami? Analizy prezentują, że prawie 100% Polaków ma niedobory witaminy D, którą w naturalny sposób przekazuje nam promieniowanie słoneczne. Brak witaminy powoduje zaniżenie odporności, natężenie ryzyka cukrzycy i choroby kości. Mimo, że jest ona dostępna w tak entuzjastycznie spożywanych przez nas rybach, jak łosoś, tuńczyk czy makrela, dopiero jedzenie pigułek z witaminą D całkowicie nadrobi jej ubytki. Z kolei witamina B12, która jest strażniczką zdrowia psychicznego, zabezpiecza nas przed anemią, depresją, nadwyrężeniem mięśni, zmniejszonym ciśnieniem krwi, jak i przed dysfunkcjami oczu. Ubytki tej witaminy są przeważnie wywołane przez zbyt niską porcję spożywanego mięsa i nabiału. Odpowiednio zracjonalizowana dieta i spożywanie witaminy B12 w pigułkach spowoduje, że będziemy radować się świetnym nastawieniem na długi czas.

Suplementy diety sposobem na niebezpieczne bakterie

Rzeczywiście, niektóre z suplementów diety mogą zwalczać szkodliwe dla naszego organizmu bakterie, tak jak dla przykładu Helicobacter Pylori. Nosicielami wspomnianej bakterii jest w Polsce nawet 80% ludności. Helicobacter jest w stanie wywoływać tak istotny uszczerbek na zdrowiu jak wrzody żołądka, czy rak żołądka. Ta bakteria może być przezwyciężona tylko jednym antygenem – immunoglobuliną IgY, obecną w specyfiku Pyloxim, znanym także pod nazwą Pylox. Ten suplement diety został stworzony w Japonii, gdzie organizuje się niezwykle specjalistyczne testy nad zwalczaniem Helicobacter Pylori.

Specyfik powstaje w niezwykle charakterystycznym procesie. Początkowo wstrzykuje się specjalny antygen do układu krwionośnego określonego gatunku kury. Znoszone przez kury jajka wyposażone są w powieloną dawkę przeciwciał, które zostają kolejno odseparowane. W ten sposób tworzy się immunoglobulina Y, która po zjedzeniu wnika do do układu pokarmowego. Przebywające tam bakterie Helicobacter odklejają się od ścian żołądka i zostają kompletnie unieszkodliwione. Pyloxim to w całości naturalny preparat i idealne dopełnienie standardowej diety.

Suplementy diety wywierają wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale także na usposobienie. Wypełniają ubytki witamin, przezwyciężają groźne bakterie i umożliwiają zgubić niepotrzebne kilogramy. Dziś suplementy diety są reakcją na zmniejszającą się zawartość witamin i minerałów w produktach konsumpcyjnych. Wartości odżywcze w owocach i warzywach są znacznie mniejsze niż dwie dekady temu. Jest to skutkiem nie tylko zmian ekologicznych, ale co najważniejsze sztucznych preparatów do nawożenia roślin używanych w uprawach. Warzywa i owoce są obecnie uprawiane na dużą skalę, co wpływa na ich właściwości i walory smakowe. Spożywanie zdrowych dań nie uzupełnia dziennego zapotrzebowania na składniki odżywcze. Z tego względu ważne jest przyjmowanie witamin i pierwiastków w formie suplementów diety, by nasycać się idealnym zdrowiem na długi czas.

Suplementy Pyloxim i Power Si dostępne są w sklepie online www.medycynanaturalna.pl. Zatroszcz się o własne zdrowie i dobrą sprawność. Klikając w podany przez nas odnośnik odkryjesz naturalne preparaty dla siebie i swojej rodziny:Power Si

Komentarze są wyłączone.