Pozycjonowanie stron internetowych Tworzenie stron www Projektowanie sklepów internetowych
Projektowanie stron internetowych
7 listopada, 2016
Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego
Profesjonalny tłumacz języka norweskiego
7 listopada, 2016

Lokalizowanie samochodów GPS

Monitoring pojazdów GPS lokalizatory GPS lokalizowanie samochodów GPS

Monitoring pojazdów GPS lokalizatory GPS lokalizowanie samochodów GPS

Nie wiesz, gdzie jest Twój samochód? Zainwestuj w monitoring GPS

Kradzież auta dla wprawnego oszusta jest jak „dziecinna igraszka” Nim jednak się tego dopuści – zerka, jaki będzie najbardziej „podatny”. Przeważnie „węszy” po ulicach, chodzi po osiedlach i naokoło marketów. Inaczej mówiąc – wyznacza auto. Po czym monitoruje go przez dłuższy czas, żeby dojść do wniosku, iż nikt go nie złapie „za rękę” w trakcie dokonywania przestępstwa. Do skradzenia czyjegoś mienia przystaje niejednokrotnie po zmroku oraz zajmuje mu to właściwie nie więcej niżeli 40 sekund. Owszem – jedynie tyle mu trzeba na to, by wtargnąć do auta, odłączyć zabezpieczenia i nim odjechać. Zapewne zostanie nielegalnie odsprzedany. Pilnujmy zatem nie tylko swojego samochodu, lecz też prawa jazdy, dokumentów rejestracyjnych itp.

Świetnym wyjściem jest umieszczenie w aucie autonomicznego układu kontrolującego. Z jego pomocą będzie możliwy monitoring pojazdów GPS. Na czym on naprawdę bazuje? Otóż tenże system ochronny nadzoruje, gdzie dokładnie jest nasz samochód przez 24 h na dobę. W dowolnej chwili mamy szansę sprawdzić, czy nie dzieje się z nim coś złego. W przypadku, gdy włączy się alarm możemy niezwłocznie zareagować, a auto zostaje unieruchomione przez zespół zabezpieczeń. Co istotne – o zdarzeniu zostaje zawiadomiona najbliższa jednostka Policji, która błyskawicznie dostaje wszystkie szczegóły.

Lokalizatory GPS alarmują czynne przez całą dobę Centrum Monitoringu, z jakim podpisaliśmy umowę na świadczenie takiej pomocy. Operator niezwłocznie kontaktuje się z naszą firmą planując określić jaka jest podstawa alarmu. Kiedy zajdą okoliczności przywłaszczenia, samochód natychmiast jest unieruchomiony, zaś Policja zawiadomiona. Dozór GPS jest współcześnie najszybszym oraz najskuteczniejszym urządzeniem do strzeżenia osobistych oraz firmowych samochodów.

Monitorowanie samochodów firmowych

Dla przedsiębiorstw, które dysponują samochodami ciężarowymi, dostawczymi, osobowymi i maszynami, lokalizator GPS jest wprost niezbędny. Z jego pomocą możemy w nieskomplikowany oraz efektywny sposób śledzić czas pracy pojazdów i zatrudnionych osób, nadzorować spożytkowanie paliwa, posiadać dostęp do wszelkich ważnych informacji w dowolnym momencie.

Samochody ciężarowe

Za pośrednictwem lokalizatora GPS za każdym razem będziesz wiedzieć, dokąd aktualnie znajduje się wybrany samochód. Masz możliwość śledzić go na mapie całego świata, obserwować jego położenie (czy pracownik go prowadzi czy ma przestój), ile czasu kierowca go prowadzi, jaka jest średnia spalania, ucisk na oś oraz poziom paliwa. Dokładnie sprawdzisz drogę transportu, w tym momenty postojowe i odbyty dystans. I najważniejsze – w wybranej chwili zobaczysz działanie tachografu.

Samochody dostawcze

Monitorowanie pojazdów da Ci swobodę sprawdzenia nacisku na pedał gazu, prędkości obrotowej napędu i jego ciepłoty, temperatury chłodni oraz mroźni, poziomu paliwa, prędkości i kontrolek z deski rozdzielczej. Lokalizator GPS starannie odczyta dane z komputera pokładowego, zaś dzięki specjalnemu raportowi non stop będziesz wiedzieć, które pojazdy są najbardziej obłożone pracą i jacy kierowcy zaoszczędzają najwięcej paliwa.

Maszyny robocze

Jeśli Twoje maszyny odnaleźć można na obszarze budowy, zwłaszcza po zmroku, należałoby uzbroić je w lokalizację pojazdów GPS. Za pomocą nawigatora masz szansę ustalić napięcie zasilania, czy stacyjka i napęd są wyłączone, stan paliwa, wygląd blokady rozrusznika i obecny czas pracy. W jednej chwili da się stwierdzić ile pojazdów pracuje, a ile ma pauzę. Zapis wykonanej pracy jest na tyle szczegółowy, że da się z dobrym skutkiem odwzorować przejazd pojazdu po polach rolniczych.

Samochody osobowe

Za sprawą lokalizatora GPS masz możliwość obserwować pracę wszystkich kierowców, monitorować jaki jest poziom paliwa w zbiorniku, przebieg, ucisk na pedał gazu itp. Spostrzeżesz także ilu faktycznie masz Odbiorców oraz przypiszesz do nich konkretnych kierowców. Sprawdzisz dodatkowo ilość przestojów w trakcie i po pracy. Jazdę służbową od osobistej wyróżnisz, m in. z wykorzystaniem przycisku trybu jazdy.

Gdzie można zaopatrzyć się w ten system?

Konkretne firmy, które proponują obsługę monitorowania samochodów, można odszukać z wykorzystaniem Google. Godny uwagi jest jednak GPS System Monitoringu – niewielkie przedsiębiorstwo z województwa lubuskiego. Propozycja obejmuje Urządzenie GPS Standard oraz Urządzenie GPS PRO+. Stawki abonamentu wcale nie są wygórowane, a zamontowanie zależy od życzeń Użytkownika oraz typu samochodu. W klasie PRO+ sprytnymi opcjami są: interfejs magistrali szeregowej, wyłączanie urządzenia przy słabym akumulatorze i rejestrowanie zmian pochylenia i przeciążenia. Przedsiębiorstwo GPS System Monitoringu zapewnia pełny zasięg GPS, całościową obsługę urządzenia 24 h na dobę i – co istotne – dyskrecję.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie firmy klikając w link – Monitoring pojazdów GPS Gorzów

Komentarze są wyłączone.