oświetlenie podszafkowe oświetlenie nadszafkowe lampy LED lampy podszafkowe
Nowoczesne oświetlenie kuchni
23 października, 2016
Salon fryzjerski rekonstrukcja włosów prostowanie keratynowe salon w Toruniu
Profesjonalna odbudowa włosów
29 października, 2016

Awaryjne otwieranie zamków

Awaryjne otwieranie samochodów Otwieranie mieszkań Otwieranie zamków Gorzów

Awaryjne otwieranie samochodów Otwieranie mieszkań Otwieranie zamków Gorzów

Złamałeś klucz do swojego auta?

Częstokroć zdarza się, że przez nieuwagę bądź pośpiech pozostawimy kluczyki od pojazdu na tylnym siedzeniu bądź przełamiemy klucz w zamku. W takiej sytuacji warto skontaktować się z zawodowcem aniżeli prosić o radę „osoby z ulicy”. By otworzyć drzwi do auta, potrzebna jest odpowiednia wiedza, która wykracza poza zwykłe ślusarstwo. Nie planujemy ponadto wyczekiwać na specjalistę przez kilka godzin. Dlatego optymalnym rozwiązaniem jest zawiadomienie firmy, która takimi sprawami zajmuje się codziennie. Wystarczy napisać w wyszukiwarce w telefonie słowa „otwieranie samochodu Gorzów lub „otwieranie samochodów Gorzów Wlkp.” i znaleźć stronę naszego przedsiębiorstwa.

Awaryjne otwieranie aut to bowiem nasza specjalizacja. W danej chwili możemy uruchomić którykolwiek zamek wszystkich marek, modeli i roczników, również tych z systemem podwójnego ryglowania. Ponad to:

 • usuniemy połamany klucz z kanału zamka
 • skorygujemy lub wymienimy zamek samochodowy i stacyjkę na nowe
 • skorygujemy popsuty lub powłamaniowy zamek
 • odnowimy stacyjkę – powłamaniową bądź uszkodzoną
 • dorobimy klucze do auta
 • dopasujemy stacyjkę albo zamek pod funkcjonujący klucz
 • „odpalimy” auto, do którego posiadacz zagubił wszystkie klucze
 • wyłączymy imobilajzer
 • dorobimy klucz do zamka (z kodu zamka)

Nie działajmy pochopnie

Otwieranie drzwi od pojazdu przez naszego fachowca może potrwać od paru sekund do kilku minut. Przebiega ono w pełni bezawaryjnie. Inaczej mówiąc – nie zostawi żadnych śladów, żadnych niedociągnięć. Opłata za otwarcie samochodu jest negocjowana indywidualnie oraz uzależniona jest od sposobu, w jaki został uszkodzony zamek, miejsca, w jakim znajduje się samochód oraz marki, modelu i rocznika. Nasz specjalista będzie miał ze sobą specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu jest wykonalna naprawdę ekspresowa pomoc. Należy mieć na uwadze, iż producenci aut konstruują coraz nowocześniejsze zabezpieczenia. Tym bardziej nie powinniśmy na własną rękę próbować wejść do wewnątrz bądź wykorzystywać narzędzi zlokalizowanych się „pod ręką”. Posiadamy oryginalne elementy zastępcze, które mogą być zastosowane do renowacji lub wymiany zamka.

W sytuacji gdy zamek nie reaguje w odpowiedni sposób, może to oznaczać, iż za bardzo obtarły się granice kluczyków oraz zapadek (są umieszczone w zamku). Jeżeli zastąpimy je nowymi, zamek będzie pracował ponownie przez niezwykle długi czas – co najmniej kilka lat. Groźniejszym kłopotem są dysfunkcje mechaniczne powstałe w efekcie próby wtargnięcia do pojazdu. Mino, iż zewnętrzna strona prawdopodobnie wygląda „strasznie”, takie zamki da się zreperować! Dopiero wtedy, gdy zamek jest połamany, należy go wymienić na nowy i przystosować do posiadanych kluczyków.

Otwieranie auta Gorzów obejmuje dodatkowo wymianę obudowy do pilota i klucza oraz podmianę mikro wyłączników (microswitch). Co więcej u nas można przełożyć transponder z uszkodzonego klucza do nowego. W związku z tym uda się uniknąć kodowania kolejnych kluczy.

Bezinwazyjnie otworzymy drzwi do Twojego domu

Otwieramy, wymieniamy lub odnawiamy dowolny model zamka. Zarówno od skrzynki pocztowej, jak i te wyjątkowo złożone – od sejfów. Odblokowujemy drzwi od mieszkań, domów wielorodzinnych, biur, składów oraz innych lokali użytkowych w niezawodny, kompetentny i błyskawiczny sposób. Praktycznie w ogóle nie ucierpią w trakcie wykonywania usługi ani drzwi ani futryny.

 • naprawimy lub wymienimy zamki w drzwiach w przypadku włamania, awarii czy dewastacji
 • umieścimy kolejne zamki w mieszkaniach
 • odblokujemy sejf lub kasę pancerną
 • oferujemy specjalistyczną pielęgnację i przegląd zamków w sejfach i kasach pancernych
 • doradzimy w obszarze ochraniania mieszkań, domów wielorodzinnych i rozmaitych pomieszczeń przed „rabusiami”
 • doradzimy także w zakresie ubezpieczeń technicznych, potrzebnych do ubezpieczenia majątkowego

Co wyróżnia naszą firmę?

U nas pracują wyłącznie wprawni eksperci, którzy legitymują się adekwatnymi uprawnieniami, kursami i szkoleniami realizowanymi przez znanych wytwórców zamków i pozostałych systemów zabezpieczeń. Posiadamy nowoczesne narzędzia, dzięki którym nie zostanie uszkodzony (np. zarysowany) żaden zamek czy framuga drzwi. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami, za pomocą których w ogóle nie zostanie naruszony (np. porysowany) żaden zamek lub framuga drzwi.

Otwieranie zamków Gorzów Można korzystać z naszych usług 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również w dni „niepracujące” (święta). Obiecujemy błyskawiczny dojazd bezzwłocznie po przyjęciu zgłoszenia o usterce. Świadczymy usługi w obrębie Gorzowa Wielkopolskiego w dzielnicy Baczyna-Santocka, Janice-Wawrów, Nowy Dwór, Śródmieście, czy Zakanale oraz w okolicznych miejscowościach i wsiach: Witnica, Myślibórz, Sulęcin, Słubice, Baczyna, Jeżyki, Lubczyno, Prądocin, Karnin, Czechów, Kłodawa,czy Różanki Szklarnia.

Więcej informacji znajdziesz na stronie – Otwieranie zamków Gorzów

Komentarze są wyłączone.