Nogi drewniane balustrady i poręcze drewniane Tralki drewniane
Eleganckie balustrady, rzeźbione tralki i efektowne poręcze
23 marca, 2017
Depilacja toruń depilacja laserowa depilacja gorącym woskiem
Metody usuwania owłosienia – depilacja woskiem i depilacja laserowa
26 marca, 2017
Silne i lśniące włosy to pragnienie niezliczonej liczby osób, niestety jego spełnienie w znacznej mierze wypadków jest niemożliwe, a to z tego względu, że utrzymanie włosów w idealnej kondycji to kwestia dużego wysiłku oraz nakładu czasu, co dla niektórych może być bardzo trudne. Szczęśliwie teraz problem zniszczonych włosów da się rozwiązać i to z pomocą jednego zabiegu realizowanego w studio stylizacji fryzur. A przepisem na błyskawiczną zmianę wyglądu włosów jest… strzyżenie na gorąco.

Historia strzyżenia na gorąco

Na pewno niektórych zdziwi szczegół, że kiedyś zabieg przycinania na gorąco robiono przy pomocy… świeczek. Z całą pewnością efekty takich działań były fatalne, a podpalanie włosów notorycznie kończyło się zupełnym ich spaleniem.

To, że dodatnia temperatura ma dobry wpływ na włosy, wiadomo nie od dzisiaj. Już w dawnych zauważono, że dzięki wysokiej temperaturze rzeczywiste jest zamknięcie łusek włosa, co powoduje, że włos jest ochroniony przed niekorzystnymi bodźcami zewnętrznymi i odzyskuje zdrowy wygląd.

Strzyżenie na gorąco nożyczkami Thermocut

Obecnie z pewnością nikt nie „przycina” włosów ogniem by poprawić wygląd włosów. Tym bardziej że od w tym momencie w sprzedaży osiągalne są niezwykłe gorące nożyce od Jaguar Thermocut, które pozwalają szybko przywrócić zniszczonym włosom zdrowy stan bez zagrożenia, że stan włosów się pogorszy.

Wyjątkowość nożyczek Thermocut

Marka Jaguar Thermocut skonstruowała specjalistyczne gorące nożyce, za sprawą których skutki skracania włosów na gorąco są zdecydowanie lepsze niż w wypadku metod realizowanych tanimi nożyczkami, które zamiast pomóc, zwyczajnie palą włosy.

strzyżenie gorącymi nożyczkami salon fryzur górny Toruń

Przewaga tych nożyczek jest oczywista – gorące nożyczki Jaguar jako jedyne mają wbudowany najnowocześniejszy system zmiany temperatury ostrzy w zakresie od dziewięćdziesięciu do 150 stopni Celsjusza, co sprzyja temu, że stylista fryzur jest w stanie dobrać taką temperaturę, która będzie najlepsza dla określonego typu włosów, i wpłynie na najpozytywniejsze rezultaty strzyżenia na gorąco.

Natychmiastowy rezultat strzyżenia gorącymi nożyczkami

Skracanie włosów gorącymi nożyczkami Jaguar to sprawdzony oraz efektywny zabieg polepszający stan włosów. Rezultaty cięcia gorącymi ostrzami są zauważalne od razu, ponieważ skracane na gorąco łuski włosów zostają uszczelnione. Po wykonanym zabiegu z użyciem gorących nożyczek Jaguar, włosy są zabezpieczone przed ubytkiem substancji odżywczych. Odczuwalna jest dodatkowo zmniejszona wrażliwość włosów na czynniki zewnętrzne.

Jakie są zalety strzyżenia gorącymi nożyczkami?

Zabieg przycinania gorącymi nożyczkami ma wiele korzyści. Zdecydowanie jest to zabieg, który niesie doraźne, dostrzegalne rezultaty. Co więcej gorące nożyczki mają realny wpływ na poprawę stanu włosów i należy dodać, że jest to stan, który utrzymuje się przez długi czas, czego nie można powiedzieć o podobnych zabiegach fryzjerskich, które tylko pozornie poprawiają stan włosów. W ich przypadku nierzadko jest tak, że natychmiast po umyciu głowy, włosy znów prezentują się nieszczególnie, są nieodżywione i bez blasku. Należy jeszcze wspomnieć, że gorące nożyczki redukują problem puszących się włosów, bo zamykają one łuski włosa, co powoduje, że nie są one podatne na negatywne następstwa czynników zewnętrznych.

Bezpieczne strzyżenie gorącymi nożyczkami

Gorące nożyce mogą kojarzyć się czasem z rozgrzanymi maksymalnie ostrzami, które mogą zniszczyć włosy. W wypadku technologii wykorzystanej w gorących nożycach Jaguar nie ma zagrożenia, że włosy zostaną naruszone. Nie jest również realne, aby gorące ostrza poparzyły skórę zarówno klienta jak i samego stylistę fryzur bo marka Jaguar również przypilnowała tego, żeby ich gorące ostrza zostały odpowiednio pokryte termopowłoką niewrażliwą na duże temperatury.

Zabieg gorącymi nożyczkami – ile trwa?

Zabieg przeprowadzony gorącymi nożyczkami trwa trochę dłużej niż klasyczne skracanie włosów. Wynika to z faktu, że poprawne wykonanie zabiegu gorącymi nożyczkami wymaga od stylisty fryzur uprzedniego przygotowania. Należy mieć na uwadze, że przed przystąpieniem do zabiegu strzyżenia gorącymi nożyczkami, stylista fryzur musi przygotować test włosów, bo dzięki temu może on ustawić optymalną temperaturę, która da najkorzystniejsze rezultaty. Samo cięcie powinno być zrealizowane z jak najlepszą dokładnością, aby poprawa stanu włosów była całościowa.

Strzyżenie gorącymi nożyczkami? Tylko w profesjonalnym salonie fryzjerskim!

Warto jest natomiast dopowiedzieć, że zabieg cięcia gorącymi nożyczkami da wyjątkowe wyniki dopiero wówczas, kiedy będzie on wykonany przez doświadczonego stylistę fryzur, który sprawnie umie dostosować właściwą temperaturę nożyc adekwatną do stanu zniszczenia włosów. Dodatkowo stylista fryzur wykonujący zabieg gorącymi nożyczkami powinien również fachowo podcinać włosy. Z tego względu zabieg strzyżenia gorącymi nożyczkami powinien realizować tylko sprawdzony fryzjer.

Strzyżenie gorącymi nożyczkami – polecany fryzjer w Toruniu

Gorące nożyczki Thermocut to produkt nowy na rynku, stąd też tylko kilka salonów fryzjerskich świadczy zabieg podcinania włosów gorącymi nożycami. Przykładowo w mieście Toruń zaledwie jedno studio stylizacji włosów wykonuje cieniowanie włosów z zastosowaniem bezkonkurencyjnych gorących nożyczek Thermocut.

Mapa salonu fryzjerskiego, gdzie dostępne jest strzyżenie na gorąco:
Górny Studio, ul. Broniewskiego 90, Toruń.

Jeśli jesteś z Torunia i chcesz sprawdzić strzyżenie gorącymi nożycami na własnych włosach? Sprawdź polecane studio stylizacji fryzur. Kliknij w link: Gorące Nożyczki.

Komentarze są wyłączone.