Katalog firm - Bezpłatny katalog firm - Darmowy katalog firm - Wizytówka w katalogu firm
Katalog firm – dobry sposób na reklamę w Internecie
Marzec 10, 2017
Adwokat Toruń - Adwokat sprawy rozwodowe - Adwokat sprawy karne - Adwokat sprawy cywilne - Dobry adwokat Toruń
Adwokat – jak nim zostać i nie zwariować?
Marzec 11, 2017
Depilacja Toruń - Depilacja laserowa Toruń - Depilacja brazylijska Toruń - Toruń depilacja laserowa - Beauty Medica depilacja

Depilacja Toruń - Depilacja laserowa Toruń - Depilacja brazylijska Toruń - Toruń depilacja laserowa - Beauty Medica depilacja

Depilacja laserowa – prawdopodobnie każda z nas czytała kiedyś o tym zabiegu. A czy macie świadomość tego na czym polega hirsutyzm. Brzmi trochę jak nazwa indyjskiej religii, chociaż w ogóle to słowo nie wiąże się z mistycyzmem jak i modlitwą. Hirsutyzm to choroba która dotyka wiele dziewczyn w każdym miejscu na ziemi. Jest to profesjonalny termin opisujący po prostu nadmierne owłosienie. Panowie także mogą mogą chorować na tą dolegliwość, jednakże część panów cieszy się dość obfitym futerkiem. Dla kobiet natomiast to osobisty dramat.

U dziewczyn chorujących na hirsutyzm włoski pojawiają się w wygórowanej ilości na różnych partiach ciała – w okolicach intymnych, na dolnych partiach ciała i co gorsza na twarzy. Musicie potwierdzić, że włosy na ładniej, damskiej twarzy nie wyglądają estetycznie i pociągająco. A przecież każda z pań chce być zauważana i stylowa.

Co ma z tym wszystkim wspólnego zabieg depilacji laserowej? Epilacja laserowa skutecznie i bez bólu likwiduje zbędne owłosienie z dowolnej części ciała. Jest to zabieg niezawodny, szczególnie proponowany ludziom cierpiącym na hirsutyzm. Wspiera łagodzenie tej specyficznej przypadłości, wywierając wpływ na dobre samopoczucie pacjentów.

Jeżeli nie masz pojęcia czy zabieg depilacji laserowej jest dla Ciebie właściwy, obowiązkowo zapoznaj się z poniższym informatorem informującym o procesie epilacji, jak i samego hirsutyzmu.

Hirsutyzm – przyczyny i leczenie nadmiernego owłosienia

Hirsutyzm uzewnętrznia się chorobliwym owłosieniem w nietypowych miejscach. U dziewczyn z tym zaburzeniem, ciemne włoski pojawiają się nie tylko na kończynach dolnych, pod pachami, czy w strefach intymnych, ale także na brodzie, co nie wygląda elegancko. Hirsutyzm pojawia się jako defekt kosmetyczny. W niektórych przypadkach jest wynikiem zaburzeń hormonalnych. Jak możliwe jest że u pięknej 100% dziewczyny pojawia się wąsik? Kobiecy organizm produkuje za równo estrogeny ( damskie hormony), oraz androgeny, czyli hormony męskie. Czasem zdarza się, że w wyniku dezorganizacji gospodarki hormonalnej odpowiedzialne za te procesy organy zaczynają wydzielać za dużą liczbę hormonów męskich. Efektem tego może być właśnie nadmierne owłosienie na twarzy, jak i w pozostałych miejscach. Pozostałymi przesłankami hirsutyzmy są najczęściej policystyczne jajniki, przerost kory nadnerczy, czy choroba Cushinga. Za pokazanie się nadmiernego owłosienia u przedstawicielek płci pięknej są odpowiedzialne również steroidy (wprowadzane w rozmaitych kuracjach) jak i anoreksja, która wpływa na obniżenie poziomu estrogenów.

W przypadku odnotowania pierwszych śladów nadmiernego owłosienia rekomenduje się wizytę u ginekologa. Po gruntownym badaniu udokumentuje on diagnozę i poda odpowiednie leki, lub oznaczy, że zbytnie owłosienie jest tylko defektem kosmetycznym. Wówczas najefektywniejszym wyjściem jest skorzystanie z zabiegu epilacji laserowej. W trakcie paru wizyt raz na dobre pozbędziesz się nurtujących Cię włosków.

Depilacja laserowa krok po kroku

Depilacja laserem nie jest rozwiązaniem dedykowanym jedynie do dziewczyn cierpiących na hirsutyzm. Mogą z niej korzystać wszyscy – kobiety i mężczyźni, którym marzy się gładka skóra na całe życie. Rzeczywiście prawdą jest, że epilacja laserem w całości eliminuje włoski z każdej części ciała. I tak, zgadzamy się z tymi którzy twierdzą, że jest to zabieg bezbolesny. Stosowne skonfigurowanie aparatury do specyfiki skóry zapewni Tobie komfort w trakcie każdej wizyty. Zazwyczaj jest ich 5, lub 6 w zależności od tego jak odporne są Twoje włosy. Generalnie rezultat końcowy jest taki – dogłębne usunięcie owłosienia i gwarancja, że włosy nigdy nie odrosną.

Podczas zabiegu epilacji (w taki sposób brzmi medyczna nazwa) urządzenie przesyła wiązkę energii, która zostaje wchłonięta przez melaninę włosa (barwnik). Rezultatem tego procesu jest nieodwracalne naruszenie struktury włosa, który przestaje rosnąć i wreszcie wypada z skóry. Zabieg epilacji laserowej musi być powtarzany co kilka tygodni. Wywołane jest to ciągiem rozwoju włosa. Promień lasera wchłaniany jest wyłącznie przez włosy, które eksponowane są na zewnątrz skóry. Włosy pozostające w okresie spoczynku (pod skórą) nie pozyskają żądanej ilości wysyłanego promieniowania wystarczającej do ich osłabienia. Dopiero po paru sesjach wszystkie włoski zostają usunięte.

Jak mówi wiele kobiet, depilacja laserowa była dla nich szansą na lepsze życie. Czarne włosy rosnące na twarzy zanikają po kilku wizytach i już nigdy nie odrastają. W ogóle nie zaskakuje nas, że kobiety chorujące na hirsutyzm wyróżniają tą korzystną formę kuracji. Depilacja laserem to nie tylko zabieg kosmetyczny. To pomoc dla wszystkich osób, u których zbędne owłosienie generuje duże kompleksy.

Jeżeli jesteś jedną z takich osób, nie zwlekaj ani chwili dłużej. A może chcesz po prostu wyeliminować owłosienie dla własnego komfortu? W każdym razie umów się na wizytę w salonie kosmetycznym Beauty Medica. Obok standardowych zabiegów medycyny estetycznej, gabinet proponuje specjalistyczną depilację laserową z wykorzystaniem pionierskiego lasera diodowego Vectus. Po za tym jedną z najpopularniejszych usług jest depilacja brazylijska, czyli usuwanie włosów z miejsc intymnych. Marzysz o tym by mieć ładną i dopieszczoną skórę? My Ci to ułatwimy. Zapraszamy do Beauty Medica, gdzie ponownie poczujesz się wyjątkowa. Przejdź do strony tutaj: depilacja Toruń

Komentarze są wyłączone.