Prawo Jazdy Torun - Szkoła jazdy Torun - Kursy jazdy Torun - Kurs na prawo jazdy kat b Torun - Kurs na prawo jazdy kat c Torun
Najważniejsze kategorie prawa jazdy
10 marca, 2017
Depilacja Toruń - Depilacja laserowa Toruń - Depilacja brazylijska Toruń - Toruń depilacja laserowa - Beauty Medica depilacja
Depilacja laserowa – zabieg medyczny, czy estetyczny?
11 marca, 2017

Katalog firm – dobry sposób na reklamę w Internecie

Katalog firm - Bezpłatny katalog firm - Darmowy katalog firm - Wizytówka w katalogu firm

Katalog firm - Bezpłatny katalog firm - Darmowy katalog firm - Wizytówka w katalogu firm

W czasach wciąż modernizowanych algorytmów co raz trudniej jest znaleźć odpowiedni sposób na efektywne pozycjonowanie stron www. Co rocznie Google wprowadza około 500 poprawek do swoich algorytmów, co wzmacnia precyzję odpowiedzi na wyszukiwania użytkowników. Zaledwie kilka lat temu jedną z najlepszych technik pozycjonowania było katalogowanie stron. A jak dziś wygląda proces dodawania stron do katalogów z pozycji znowelizowanego algorytmu Pingwin? Zademonstrujemy Tobie na przykładzie jednego z naszych Klientów, że bezpłatna wizytówka w katalogach SEO to ciągle doskonałe rozwiązanie na zdobycie cennych linków, no i naturalnie wysokiej pozycji w Google. Sprawdźcie zatem jak katalog firm może kształtować na pozycję strony w wyszukiwarkach internetowych.

Czym jest darmowy katalog firm?

Na początku zacznijmy od tego, czym tak właściwie są darmowe katalogi firm. Są to zwyczajne strony internetowe o bardzo specyficznej misji, jaką jest przechowywanie najważniejszych informacji o firmach działających w naszym kraju, jak i za granicą. W jednym wykazie firm umieszczane są tysiące bezpłatnych wizytówek opisujących między innymi typ przedsiębiorstwa i wysyłające do samej strony głównej danego przedsiębiorstwa. Darmowa wizytówka w katalogu firm ma najczęściej funkcję opisu, gdzie my jako klienci mamy możliwość obok danych związanych z kontaktem umieszczać także najważniejsze frazy kluczowe. Popatrzmy w tym momencie jak wygląda proces dodawania wizytówki swojej firmy do darmowego katalogu. Najpierw powinniśmy dopasować kategorię tematycznie związaną z aktywnością naszej marki. Mamy także szansę wyboru odpowiadającej podkategorii. Później podajemy adres strony www swojego przedsiębiorstwa z przymusowym http:// na początku. Zostanie stworzony dla nas zaawansowany formularz, który należy dokładnie wypełnić. W tym momencie możemy wybrać kilka metod – dodać wizytówkę darmowo (z publikacją w w zbiorowych wynikach) lub zapłacić za promowanie wizytówki (wówczas będzie ona wyświetlona na stronie głównej katalogu). Chcąc nagrodzić zarządcę katalogu masz możliwość umiejscowić na swojej stronie link zwrotny. Jest to jednak nieobowiązkowe działanie.Po wszystkim musisz kliknąć „Wyślij zgłoszenie” i poczekać na zgodę moderatora. Gratisowa wizytówka w katalogu firm to idealny sposób na otrzymanie wartościowego linku do swojej strony. Dobrze, sprawdźmy w tym momencie, jak dodawanie do katalogów wpływa na mechanizm pozycjonowania.

Jak katalogowanie strony przyczyniło się do sukcesu jednego z naszych Klientów?

Przedstawimy Ci teraz przykład jednego z naszych Klientów, który korzystając z usługi dodania bezpłatnej wizytówki, polepszył pozycję swojej strony internetowej w Google, zdobywając kilku nowych Klientów w każdym tygodniu. Pan Piotr dodał swoją wizytówkę konkretnie 3 miesiące temu. Dostaliśmy zgodę na to żebyśmy obserwowali jego stronę na potrzeby zbadania skuteczności katalogowania. Początkowo, nim wizytówka została zaindeksowana obecność użytkowników na stronie była bardzo mała. Jedynie kilka wejść w ciągu kilku dni. Po 4 dniach informacja o nowo opublikowanej wizytówce w naszym katalogu dotarła do Google. W związku z tym, że page rank naszego nieodpłatnego katalogu jest bardzo wysoki, link prowadzący do witryny Pana Piotra został przez automaty Google odebrany jako bardzo pożyteczny. Przez kolejne kilka dni pozycja strony Pana Piotra w Google zaczęła się transformować. Finalnie po przyłączeniu bezpłatnej wizytówki do naszego katalogu, strona firmowa Pana Piotra ulokowała się na 20 miejscu. Wcześniej zajmowała pozycję 32 przez długi okres czasu, więc był to całkiem znaczny wzrost.To nie był jednak koniec naszej aktywności. Pan Piotr był tak mocno zadowolony z pierwszych efektów, że zdecydował się nabyć promowaną wizytówkę. Taka opcja w naszym katalogu kosztuje wyłącznie 3 złote + VAT za 1 miesiąc publikacji. To wystarczyło, że strona www Pana Piotra zaindeskowała się na 1 stronie organicznych wyników wyszukiwania, a konkretnie na 8 pozycji. Spowodowało to, że ilość Odbiorców chętnych do skorzystania z usług Pana Piotra wzrosła 5 krotnie. Z opisanego przypadku możemy wywnioskować dwie rzeczy – bezpłatne katalogowanie stron to nadal niezawodny sposób na podniesienie pozycji strony w wynikach wyszukiwania Google, a także znakomita postać reklamy w internecie.

Plusy darmowego katalog firm

Czemu warto postawić na bezpłatne wizytówki w naszym katalogu firm? Katalog stron utworzony przez naszą agencję to moderowany i wciąż uaktualniany wykaz stron www. i firm funkcjonujących w Polsce. Codziennie publikujemy kilka nowych wizytówek. Dzięki moderacji jakość naszego bezpłatnego katalogu ciągle wzrasta. Kolejnym plusem są całkowite zabezpieczenia wprowadzane przez naszych administratorów. Strona nie jest narażona na ataki hakerów, ani spamowana przez niepożądanych użytkowników. Następną zaletą jest supernowoczesna metoda katalogowania. Dodawanie obfitych w wyrażenia kluczowe , niepowtarzalnych wizytówek podwyższa efektywność pozycjonowania. Przykłady naszych Klientów mówią same za siebie – darmowa wizytówka w katalogu firm to efektywna forma pozycjonowania. Już teraz wstaw bezpłatną wizytówkę swojej firmy, lub skorzystaj z płatnej opcji promowania wpisu w naszym katalogu firm. Zapraszamy!

Komentarze są wyłączone.