Profesjonalne kursy jazdy defensywnej
20 czerwca, 2016
Plan remontu – jak zaplanować kolejność prac
25 lipca, 2016

Przy podejmowaniu decyzji rozstrzygające jest bardzo często pierwsze wrażenie. Oryginalny produkt kusi efektywnie, stąd też dla przedsiębiorców ważna jest stylistyka wykonania i pomysłowość. Właściwie dopasowane kolory i nowatorski pomysł, to dwa składniki, które powodują, że określona rzecz pozostaje w pamięci konsumentów. Dla nas, jako fachowych grafików, istotne jest, aby tworzony projekt graficzny był oryginalny i miał to coś, co sprawia, że staje się on bezkonkurencyjny. W naszym studiu graficznym projektujemy loga i logotypy. Tworzymy atrakcyjne plakaty, ulotki, wizytówki i katalogi. Specjalizujemy się także w projektowaniu stron www gwarantując konstruktywne rozwiązania graficzne i niebanalne pomysły na identyfikację wizualną Twojej firmy.

Usługi graficzne dla każdego

Nasze studio graficzne to miejsce w którym rodzą się niepowtarzalne pomysły i wyjątkowe projekty graficzne. To także tutaj dostarczamy kompetentne usługi graficzne. Od logo dla Twojej firmy, przez kompleksowe katalogi reklamowe, aż po grafikę na strony internetowe. Dla nas nie ważne jest to czym się zajmujesz – my znajdziemy pomysł dla każdego. Mówimy „nie” dla znanych szablonów. Chcemy, aby projekty graficzne realizowane dla naszych Kontrahentów były atrakcyjne, wyjątkowe i przyciągające uwagę. Ma za nimi stać olbrzymia moc perswazji i znakomite wyczucie gustu. Zapraszamy zatem wszystkie osoby, dla których wzory graficzne są ważne.

Projektowanie identyfikacji wizualnej

Kreowanie marki rozpoczyna się na poziomie komunikacji z Klientem. Od podejścia przedsiębiorcy do tematu obsługi Klienta zależeć będzie nie tylko jego przyszły sukces, ale również znaczenie przedsiębiorstwa. Każda ceniąca się marka wykorzystuje identyfikację wizualną, która buduje tożsamość firmy i oddziałuje na zapamiętanie firmy przez Konsumentów. Identyfikacja wizualna to w głównej mierze logo, którym firma posługuje się wszędzie – w mediach, w internecie, w reklamie. Z takiego względu powinno być ono charakterystyczne i wyjątkowe, aby potencjalni Klienci utożsamiali je wyłącznie z konkretną marką. Ważny jest dobór czcionki, styl liter i kolorystyka, odwołująca się do konkretnej działalności. Logo firmy umieszcza się na pudełkach, na broszurach i na gadżetach reklamowych, co sprawia, że popularność firmy rośnie, identycznie jak zyski. W taki sposób firma komunikuje się z Klientami i buduje relacje, nie używając praktycznie żadnych słów.

Nasze studio graficzne specjalizuje się w projektowaniu identyfikacji wizualnej firm. Cały mechanizm zapoczątkowujemy od zaprojektowania oryginalnego logo, które będzie twarzą danej marki. Realizujemy również projekty wizytówek, ulotek, plakatów, opakowań i folderów. Zapewnimy Twojej firmie większą popularność przy pomocy ciekawej grafiki.

Projektowanie stron www

Internet jest narzędziem o szerokich możliwościach. Reklama, sprzedaż, komunikacja – wszystko na wyciągnięcie ręki i to zaledwie w paru krokach. Jednak, aby zaistnieć w wirtualnym świecie, każda firma| potrzebuje atrakcyjnej strony internetowej, która będzie wyróżniała ją dla poszukujących danych usług internautów. W naszej pracowni graficznej powstają unikatowe projekty stron internetowych w oparciu o innowacyjne narzędzia graficzne i niekonwencjonalne pomysły. Stawiamy na użytecznekoncepcje i wsłuchujemy się w wymagania naszych Klientów. Projektowane przez nas strony są nadzwyczaj praktyczne i niezmiernie estetyczne. Nie zabieranym nikomu pomysłów, ani nie korzystamy z gotowych wzorców. każdy projekt realizowany jest indywidualnie, co przynosi oryginalny efekt końcowy. Z nami Twoja strona przebije wszystkie inne.

Nasze studio graficzne

Pomimo, że na toruńskim rynku działamy od niespełna roku, to na koncie mamy już wiele sukcesów. Już po zakończeniu studiów grafiki komputerowej zdecydowaliśmy się na uruchomienie rewolucyjnej pracowni graficznej, która będzie spełniała jakiekolwiek życzenia Klientów. Rozpoczęliśmy współpracę z firmą Macaroni, sklepem odzieżowym CNCPT Concept Store, oraz z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika. To był dla nas wielki przełom i możliwość na zdobycie ciekawego doświadczenia. Ciągle uczymy się i analizujemy branżę graficzną, co pozwala nam na wykorzystywanie nowoczesnych trendów w naszej pracy. Dla nas, to właśnie ta świeżość w podejściu do prac okazała się strzałem w dziesiątkę. Obecnie jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Mimo, że pracujemy nad wieloma projektami, mamy czas dla każdego Klienta. Szczególnie dla Ciebie.

Burashi Studio oferuje wyjątkowe projekty graficzne. Specjalizujemy się w projektowaniu logotypów, materiałów reklamowych i grafiki internetowej. Wykonujemy projekty związane z identyfikacją wizualną i stronami www. Wykorzystujemy jedynie własne pomysły, co sprawia, że nasze projekty to gwarancja oryginalności. Niespotykany styl i wyczucie smaku, to dwie cechy, które znajdą Państwo w wszystkich naszych projektach. Każdy jest mile widziany w naszej nowoczesnej pracowni graficznej, w której jakość tworzymy przy pomocy obrazu.

 

Komentarze są wyłączone.