Darmowa telewizja - Telewizja online - Telewizja internetowa - TVP1 i Polsat Sport za darmo
Darmowa telewizja w internecie – przygotuj się na nowy wymiar rozrywki
5 października, 2016
Nalewarki Maszyny Rozlewnicze Nalewaczki Ultrapak
Innowacyjne nalewarki od autoryzowanego dostawcy
6 października, 2016

Naprawa, serwis i przestrajanie telewizorów

Naprawa telewizorów Łódź regulowanie kanałów podłączanie tv kablowej

Naprawa telewizorów Łódź regulowanie kanałów podłączanie tv kablowej

Fachowy serwis telewizorów z bezpłatnym dojazdem

W czym jesteśmy lepsi od konkurencji?

Świadczymy kompetentne usługi w charakterze naprawy telewizorów LED, LCD oraz PDP w obrębie Łodzi i w miasteczkach pobliskich. Serwisujemy telewizory przedsiębiorstw Panasonic, Sharp, Samsung, Phillips, LG, Grundig, Manta, Hyundai, Toshiba, Sony i wiele innych. Na obszarze Łodzi zapewniamy darmowy dojazd. Warto dokładnie zapoznać się z naszą ofertą, albowiem tylko niektóre usługi mogą być zrealizowane w domu Klienta. Większe naprawy wykonujemy w naszej pracowni. Interesanci spoza Łodzi, np. z Poznania, ze Stolicy czy Krakowa, mogą liczyć na umiarkowane ceny w zakresie naszego dojazdu. Gwarantujemy tylko oryginalne części zamienne do telewizorów, gdyż którekolwiek „imitacje” mogą po prostu nie pasować względnie pracować, jednakże tylko przez niezwykle krótki okres. Zdarza się, że to rzeczywiście one wywołują awarię telewizora. Jeżeli naprawa telewizorów, np. LCD albo plazmy, nie jest możliwa do zastosowania u Klienta, to dajemy 100% pewność, że usługa nie będzie trwała dłużej niż 24 h. W sytuacji kiedy telewizor będzie wymagał istotnej reperacji, termin ów zostanie odpowiednio wydłużony. Nabywca będzie o wszystkim dobrze przez nas zawiadomiony podczas rozpatrywania awarii.
U nas Klient rozlicza się wyłącznie za fachowe oraz terminowe wypełnienie usługi naprawy telewizora LCD, telewizora LED czy telewizora PDP. Nie daj się wrobić „oszustom”, osobom, które chcą zarobić za samo „obejrzenie” zepsutego telewizora. Każdy Klient otrzymuje od nas rachunek po zakończeniu zlecenia. Obiecujemy rozsądne odpłatności: za naprawę telewizorów LED – od 200 zł do 500 zł, telewizorów LCD – od 200 zł do 400 zł, telewizorów PDP – od 300 zł do 600 zł. Dzięki naszej firmie Interesanci oszczędzają wiele czasu, jaki zwyczajnie musieliby poświęcić na wyszukiwanie odpowiedzialnej firmy po wizytacji „pseudofachowca” i pieniądze.

Naprawy telewizorów u Klienta bądź w pracowni

Oferujemy przeprowadzenie dwóch sposobów napraw telewizorów: w lokalu u Zainteresowanego oraz we własnej specjalistycznej pracowni. Naprawa telewizorów w Łodzi zawiera: serwis telewizorów z kineskopem, drobną naprawę telewizorów plazmowych, LCD i LED podłączenie nowego sprzętu wraz z pozostałymi urządzeniami), konfigurację, zaprogramowanie dekoderów oraz wyregulowanie wszelkich programów tv kablowej. Tymczasem do napraw dokonywanych w pracowni zalicza się poważniejszą naprawę telewizorów LCD, plazmowych oraz LED. Tutaj posiadamy wszystkie niezbędne urządzenia pomiarowe, diagnostyczne oraz dokumentację, dzięki którym naprawa tak ultranowoczesnego sprzętu jest osiągalna w szybkim terminie. Większe naprawy należy uprzednio z nami skonsultować, gdyż mogą trwać one dłużej – szczególnie, jeżeli będą niezbędne części zastępcze z magazynów albo ze sklepów elektronicznych. Usługobiorca chcący dowieźć indywidualnie telewizor do naszej pracowni, powinien bezwzględnie dołączyć do niego pilot i stopkę (nie są nieodzowne przewody zasilające i opakowanie). Nasza propozycja zawiera jednocześnie przestrajanie sprzętu. Telewizja analogowa została nieodwracalnie wyłączona z globalnego użycia. Pomimo możliwości odbioru obrazu w postaci cyfrowej, mnóstwo osób nadal nie przestroiło swoich starszych telewizorów. Dzięki nam zaadaptowanie telewizora odbędzie się natychmiastowo, fachowo oraz w sympatycznej atmosferze. Nie stanowi dla nas problemu przestrojenie telewizorów, które przywędrowały z zagranicy oraz działają w stylu PAL (w standardzie fonii NICAM lub DK). Telewizory inne niż LCD, LED czy plazmowe jesteśmy w stanie zmodyfikować, m.in. podmieniając głowicę na tuner mającym kompletne pasmo kablowe hyperband.

Udzielamy pisemnej gwarancji na wykonane usługi

Na wszelkie wykonane usługi, tj. naprawa telewizora LCD i serwis telewizora plazmowego, dajemy pisemną gwarancję. Jej długośćod pół roku dwunastu miesięcy. Jeśli zdarzy się znowu ta sama awaria, to wyrównamy koszty jej naprawy. Z nami każdy Klient ma okazję negocjacji odpłatności indywidualnej. Jesteśmy do dyspozycji przez 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 22.00. Jeśli chcecie Państwo umówić wizytę domową, prosimy kontaktować się z nami osobiście – najlepiej telefonicznie. Dojeżdżamy na następujące osiedla: Bałuty, Polesie, Górna, Widzew, Śródmieście. W tym na: osiedle Andrzejów, osiedle Augustów, osiedle Kurak, osiedle Lumumbowo, osiedle Julianów, osiedle Chocianowice, osiedle Dąbrowa, osiedle Doły, osiedle Lublinek, osiedle Nowy Józefów, osiedle Helenówek, osiedle Huta Jagodnica, osiedle Olechów, osiedle Retkinia, osiedle Ruda Pabianicka, osiedle RomanówJanów, osiedle Różki, osiedle Karolew, osiedle Wiączyń Górny, osiedle Wiskitno A – Las, osiedle Żubardź czy osiedle Żabieniec. Zajmujemy się również świadczeniem usług z zakresu elektroniki samochodowej, hostingu, elektroniki oraz jedynie w naszej firmie znajdziecie ultranowoczesne mierniki grubości lakieru.

Jeden niezadowolony Klient ma wpływ na około piętnastu dalszych – Anna Wachowiak

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą wejdź na stronę Naprawa telewizorów w Łodzi

Komentarze są wyłączone.