kursy i szkolenia dla kierowców pogotowia ratunkowego kursy na pojazdy uprzywilejowane Toruń
Kierowca karetki – kursy, szkolenia, doskonalenie jazdy
13 marca, 2017
Profesjonalne układanie kostki brukowej Usługi brukarskie i ogrodnicze
Układanie kostki brukowej – alejki, chodniki, podjazdy
17 marca, 2017

Najskuteczniejsze sposoby redukcji tkanki tłuszczowej

Medycyna estetyczna redukcja tkanki tłuszczowej usuwanie cellulitu regeneracja skóry

Medycyna estetyczna redukcja tkanki tłuszczowej usuwanie cellulitu regeneracja skóry

Obecnie dzięki medycynie estetycznej możemy w ekspresowy, chociaż czasem wyjątkowo drogi sposób, walczyć ze słabościami ciała. Wypełnianie zmarszczek, usuwanie blizn, natychmiastowe redukowanie tkanki tłuszczowej, powiększanie ust bądź redukowanie cieni pod oczami – to wyłącznie niektóre z grona wyjątkowych kuracji poprawiających wygląd. Dzięki innowacyjnym technologiom mamy możliwość efektywnie walczyć z oznakami upływającego czasu, zbędnymi kilogramami, a nawet bruksizmem. Ludzi wciąż intryguje temat wiecznej młodości i zniewalającego ciała. Jakie zatem środki wymyśliła dla nas medycyna estetyczna?

Aktywizowanie naturalnych procesów odnowy skóry

Jednym z ciekawszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu polepsza się zwartość skóry i jej sprężystość. Blizny pooperacyjne i przebarwienia po kilku sesjach rzeczywiście są nie do odróżnienia od reszty skóry. Osoby, które chcą poprawić formę skóry, ujednolicić jej odcień i zniwelować zmarszczki, z całą pewnością będą zadowolone. Na efekty w sumie nie musimy albowiem powoli czekać. Stymulacja wewnętrznych powłok skóry powoduje wzmożoną wytwórczość kolagenu oraz elastyny. Kuracja Dermapen staje na wysokości zadania w ogólnym leczeniu łysienia, niwelowaniu blizn pozabiegowych oraz korekcie widoczności rozstępów. Podczas zabiegu skóra jest „raniona”, natomiast do skóry właściwej docierają mieszanki aktywne, np. preparaty na bazie krzemionki. Komórki skóry są mobilizowane do głębokiej odnowy.

Medycyna estetyczna wynalazła remedium na otyłość

Życie w ciągłym pośpiechu, palenie papierosów, stresująca praca oraz sporo innych składników oddziałuje na pojawienie się zbytecznych kilogramów. Można zdecydowanie oznajmić, że nadwyżka tkanki tłuszczowej jest poważnym problemem naszych czasów. To nie tylko problem natury kosmetycznej, lecz nade wszystko choroba. Organizm otrzymuje nadzwyczaj kaloryczne posiłki oraz krótko mówiąc nie jest w stanie ich do końca spożytkować. Co zrobić ze zbędnymi kaloriami? Nasz organizm zaczyna gromadzić tkankę tłuszczową pod powierzchnią skóry, zaś gdy jest jej już za wiele, zaczynamy mieć kłopoty z wdychaniem powietrza, wychodzeniem z domu itp. Wytrzymałość fizyczna mocno się zatem osłabia. Medycyna estetyczna wyszła vis-a-vis takim trudnościom, a naukowcom udało się opracować kilkanaście zabiegów, jakie mają na celu zredukowanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Odchudzanie możemy zapoczątkować od takich terapii, jak Med 2 Contour Medical albo Maximus TriLipo.

Bezinwazyjne wyszczuplanie ciała

Jeżeli pragniemy pozbyć się zbędnej tkanki lipidowej, nieładnych grudek pod skórą i uelastycznić ciało, to idealne efekty już po paru wizytach zapewnia Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest wyposażone w dwie specjalne głowice. Skuteczność pierwszej bazuje na ultradźwiękach, jakie wnikają do wnętrza ciała i rozpraszają tkankę lipidową. Pozostała głowica jest wykorzystywana na potrzeby drenażu limfatycznego, co znaczy, iż uwolnione komórki tłuszczowe migrują poprzez limfę do wątroby, a w efekcie są wydalone z układu. Ta oryginalna technika wykorzystuje naturalne mechanizmy przebiegające w ciele. Zabieg jest bezbolesny, wygodny oraz absolutnie nie wymaga użycia jakichkolwiek narzędzi chirurgicznych. Po jakim czasie pojawiają się efekty? Co najważniejsze po pierwszej wizycie mamy możliwość stracić prawie 2-4 cm w obwodzie ciała. By osiągnąć jeszcze doskonalsze rezultaty trzeba wykonać od 4 do 6 kuracji, stosować odpowiednią dietę i spożywać blisko 2 litry wody bez CO2 dziennie. Po wizycie w niektórych przypadkach może pojawić się zaognienie skóry, które ustępuje jednakże po kilkudziesięciu minutach.

Wyszczuplanie sylwetki i poprawa kondycji skóry

Osiągnięcie idealnego wyglądu nie wiąże się jedynie z minimalizowaniem ilości zbędnych kilogramów. Kanały telewizyjne, w jakich znajdują się osoby z tuszą, nie udostępniają nam co w gruncie rzeczy ma miejsce ze skórą. A rzeczywistość jest taka, że traci ona jędrność, uwidaczniają się rozstępy, a niekiedy duże obszary zwiotczałej skóry (przeważnie na brzuchu). Zamiast restrykcyjnej głodówki trzeba zaczerpnąć z urządzenia Maximus. Dzięki niemu mamy możliwość ulepszyć kształt sylwetki i równolegle zatroszczyć się o skórę. Intensywna mobilizacja naskórka, skóry właściwej i mięśni minimalizuje liczbę komórek lipidowych, poprawia sprężystość skóry, ma działanie odmładzające, usprawnia krążenie krwi i zmniejsza zmarszczki. Zabieg trzeba zwykle powtórzyć od 3 do 4 razy, żeby otrzymać optymalne efekty. Realizuje się je w dystansach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki temu narzędziu można także usuwać zmarszczki dokoła ust i profilować owal twarzy. Tu kosmetyczka wdroży niewielką głowicę, która dokładnie uderzy w centrum problemu. Już po pierwszej terapii daje się przyuważyć zminimalizowanie zmarszczek i wyraźnie dostrzegalne policzki. Jeśli pragniemy osiągnąć spektakularny rezultat w bardzo szybkim czasie, możemy wybrać 6 zabiegów w odstępie 1 tygodnia.

Wraz z otyłością może towarzyszyć nam odczucie ciężkości nóg i opuchnięcia. Taka uciążliwość jest przeważnie bagatelizowana w wywiadzie z lekarzem bądź kosmetyczką (przed terapią). A tymczasem możemy się oswobodzić też od takiego problemu. Dzięki Endermologii LPG bądź zabiegowi Icoone z całą pewnością zmieni się nasz komfort życia. Ich leczenie opiera się na redukcji płynów tkankowych oraz polepszeniu krążenia krwi w partiach objętych dyskomfortem. Więcej informacji znajdziesz tu – Medycyna estetyczna

Komentarze są wyłączone.