Adwokat Toruń kancelaria adwokacka alimenty na dziecko
Kto może żądać alimentów? Porady adwokata
2 kwietnia, 2017
grafik toruń ulotki reklamowe agencja reklamowa
Trendy w projektowaniu stron www
7 kwietnia, 2017

Jaki ekran LED wybrać? Wielkość, jasność i jakość

wynajem telebimów obsługa masowych wydarzeń ekrany LED

wynajem telebimów obsługa masowych wydarzeń ekrany LED

Telebimy od jakiegoś czasu są trwałym elementem miejskiej struktury. Miejsca, w których są postawione, nabierają kompletnie innego charakteru. Są częściej oglądane, a informacje dużo łatwiej są zapamiętywane przez hipotetycznych Kontrahentów. Metoda LED bez wątpienia ma sporo walorów, ale nie kwalifikuje się do najtańszych. Czynniki pogodowe nie mają wpływu w żaden sposób na dostrzegalność telebimu, ani na system przedstawiania przez niego poszczególnych obrazów. Poniektóre są istotnie jasne, iż widać je z odległości co najmniej kilkunastu metrów. Także słońce wcale nie stanowi ważniejszego kłopotu – treści promocyjne są wspaniale widoczne. Dzięki zastosowaniu ochrony IP 65 ekrany LED wspaniale działają w trakcie śnieżycy, gradu bądź ulewy. Dziś są używane jako kluczowy sposób do przekazywania przeróżnych informacji, np. materiałów promocyjnych kursów walut czy wyników sportowych. Jako praktyczne narzędzie marketingowe wyświetlacze ledowe stały się wręcz nieuniknione.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie lub wynajmie ekranu LED?

Wiele małych rzeczy stało się wielkimi właśnie dzięki reklamie – to rzecz oczywista. Aby zintensyfikować sprzedaż, np. rozszerzyć grono pewnych Klientów i przyciągnąć nowych, trzeba bezwarunkowo wybrać sposób reklamy. Instytucje, które potrafią dać dużo więcej pieniędzy, będą wprowadzały spoty reklamowe na dużych ekranach LED albo rekomendować swoje towary w TV. Jak rzeczywiście prezentuje się sytuacja z ekranami LED? Czy wynajem ekranów jest obecnie doprawdy taki dogodny? W jaki sposób ma się sytuacja z ekranami diodowymi z perspektywy technicznej? Co zrobić, ażeby po długim czasie (przykładowo po kilku latach) wyświetlał treści jak nowy? Ogólnie rzecz ujmując nie da się w kilku słowach odpowiedzieć na wszelakie pytania, ponieważ wybrane rzeczy wiedzą jedynie osoby świetnie znające branżę.

Rozważając zakup albo podnajem telebimów, należy zerknąć na co najmniej kilka charakterystycznych kwestii, jakie mają wielki wpływ na jego funkcjonowanie po dłuższym czasie. Absolutnie nie chodzi tylko o opłatę i klasę, na które pierwotnie kierują uwagę konsumenci.

Gatunek diod, z których został skonstruowany telebim

Ten parametr decyduje o żywotności telebimu, jego wyrazistości oraz… kosztowności. Wyświetlacze ledowe wyjątkowo tanie są zazwyczaj zaprojektowane z chińskich diod, które posiadają wyjątkowo małą jasność i potrafią powodować masę dylematów w czasie konserwacji. Co więcej niejednokrotnie widać przebarwienia ekranu, które są najzwyczajniej w świecie rozbieżnością temperatur, która ma miejsce w diodach o przeróżnych odcieniach. O wiele bardziej opłacalny jest wynajem ekranów LED, które są wytwarzane w Tajwanie. Ogólnie rzecz ujmując nie oszukujmy się jednak – najsolidniejsze wyświetlacze ledowe są konstruowane w Stanach i Japonii.

System przyczepiania pojedynczych diod

Istotne jest też to, czy są przytwierdzane manualnie czy przemysłowo. Jeśli chodzi o diody instalowane ręcznie, powinniśmy liczyć się z tym, że pojedyncze diody potrafią ulec uszkodzeniu i będą ciemnieć. W efekcie na telebimie będą zauważalne czarne momenty, a odbudowa także nie należy do najprzyjemniejszych. Diody przyłączane przemysłowo nie sprawią nam wymienionych kłopotów.

Czytelność ekranu LED

Nie może być uzależniona od czynników klimatycznych, przykładowo ciepłoty powietrza albo nasłonecznienia. Czytelność w rozmiarze 5.000-7.000 cd jest wystarczająca, aby można było pokazywać spoty w każdych warunkach, chociażby podczas gwałtownych opadów.

Oprogramowanie

Trzeba zdecydowanie spojrzeć na oprogramowanie, przy użyciu którego będzie można wdrażać zmiany na ekranie LED, tzn. prezentować nowe informacje, układać je w konkretnej sekwencji itd. Znakomicie by było, jeśliby telebimem można było zarządzać na odległość (zatem poprzez Internet). Jednym z najbardziej komfortowych programów jest oczywiście Screen Show firmy Revolution-Tech. Można w trakcie jego stosowania robić rzeczywiście rozbudowane połączenia materiałów promocyjnych, a to zarówno dla firmy wypożyczającej telebim, jak i dla oferenta, jest bardzo ważne.

Kupić ekran LED czy lepiej go wynająć?

Wszystko zależy od tego, w której dzielnicy będzie zamontowany, jakiej będzie szerokości oraz klasy. Jeżeli wynajmiemy chiński telebim, wtedy z pewnością powinniśmy mieć na względzie to, że będzie domagać się dużej liczby renowacji, natomiast co za tym idzie – nakładów finansowych. Telebim posiada ogromną przewagę ponad innymi wewnętrznymi przekaźnikami promocji, m in. billboardami. Inna jest po prostu czytelność obrazu. Potencjalni klienci mocno zwracają uwagę na kreatywne treści promocyjne, które zajmują porównywalnie jak filmiki w kinie. Dla niektórych osób cena wynajęcia telebimu będzie z pewnością ceną zaporową, zaś na zamontowanie ekranu LED trzeba posiadać określone zezwolenie (absolutnie nie można umieścić opisanego potężnego obiektu w losowym miejscu). Należałoby pamiętać, że ekrany LED absolutnie nie mogą być instalowane wertykalnie do drogi, bo rażą wzrok kierowców – są w takiej sytuacji traktowane troszeczkę jak niebezpieczeństwo. Należałoby jednak nabyć lub wynająć właściwej jakości ekran LED, ponieważ Kupujący w zaprezentowanym przypadku lepiej zauważają treści promocyjne. Zaś przedsiębiorstwa chętniej płacą za emisję reklam, gdyż wpływa to na sprzedaż.

Jeżeli jesteś zaabsorbowany opisaną metodą promocji, wejdź w link znajdujący się tu – Wynajem ekranów LED

Komentarze są wyłączone.