siatka na krety siatka przeciwko kretom siatka rabatowa
Siatka przeciw kretom siatka rabatowa
8 marca, 2017
Dekoracje ślubne - Dekoracje weselne - Dekoracje na ślub - Organizacja wesel - Dekoracje ślubne Toruń - Dekoracje samochodu weselnego
Organizacja idealnego ślubu
9 marca, 2017

Sny o innowacyjnym aucie mogą stać się realne. W końcu auto nie jest dzisiaj ekskluzywnym nabytkiem, na który stać jedynie nieliczne grono. Ceny aut nieustannie lecą w dół, a dystrybutorzy oferują co raz to lepsze rabaty, z których trudno nie skorzystać. Znamy to przeżycie, kiedy zerka się na reklamę super modelu auta i wie się – w tym samochodzie czułbym się świetnie.

Kupienie nowego pojazdu powiązane jest jednak z określonymi obowiązkami. Bezwzględnie na to czy pragniesz kupić pojazd w autoryzowanym salonie, czy w skupie aut, powinieneś pamiętać o kilku ważnych czynnościach. Występuje wiele sytuacji w których podobno bezkolizyjny samochód okazał się być mocno zniszczony, a życzliwy dealer sprzedawał auta z kradzieży. Zależy nam na tym, ażebyś nie został w jakikolwiek sposób wykorzystany, z tego względu właśnie opisujemy krok po kroku, co powinieneś zrobić, aby zakupić sprawne auto bez żadnych problemów. Sami zarządzamy docenianą w Polsce moto giełdą i zależy nam na tym, aby nasi Konsumenci byli prawidłowo poinformowani w materii wyboru nowego pojazdu.

Najpierw wybierz model samochodu

Przed wyborem pojazdu, za każdym razem doradzamy naszym Klientom, aby dokładnie zastanowili się nad jego charakterem i trybem wyeksploatowania. Często okazuje się, że model który właśnie nam się podoba będzie dla nas kompletnie niepraktyczny. Jeśli sporo prowadzisz samochód w centrum zdecyduj się na samochód niewielki i zwrotny, o nie dużym, oszczędnościowym napędzie. Możemy Tobie polecić takie modele jak Opel Adam Ford Ka,|Focus, czy bardzo powszechny współcześnie Volkswagen Golf z gustowną linią. Z drugiej strony jeśli poszukujesz auta na rodzinne wycieczki, w tym wypadku najważniejsze będzie bezpieczeństwo. Zainteresuj się takimi pojazdami jak Opel Vectra Combi, Citroen Xsara Picasso, czy bardziej ekskluzywny gatunek Honda CR-V z funkcją typu off road.

Gdzie kupić samochód – salon, czy skup aut?

W tej kwestii wszystko zależy od tego, czy masz w planach kupić nowe, nieużywane auto, czy chcesz oszczędzić pieniądze i kupić przejęty po kimś samochód w skupie aut. Atutem zakupienia pojazdu w autoryzowanym salonie sprzedaży jest na pewno stały serwis i pewność, że określony pojazd nie brał udziału w kolizji. A co z minusami? Z całą pewnością może Was zaskoczyć cena nowego auta, za który będziecie musieli zapłacić nawet do 3 razy więcej, w przeciwieństwie do auta z skupu. Przejdźmy następnie do oceny nabycia pojazdu w skupie samochodów. Powinno się zaznaczyć, ze całość zależy od rzetelności i doświadczenia sprzedawcy. Właściwie powinniśmy wybierać komisy, o nieposzlakowanej opinii. Za każdym razem możesz sprawdzić w internecie, co mówi się o danym sprzedawcy. Jakie są walory nabycia auta na moto giełdzie? Bez wątpienia cena, o wiele niższa niż stawka w salonie. Minusy są równorzędnie oczywiste – brak gwarancji, czy określone auto ma jakiekolwiek awarie. Jednakże możemy to szybko zweryfikować, prosząc sprzedającego o wizytę w najbliższym centrum kontroli pojazdów.

Twoje obowiązki przy kupnie nowego samochodu

Na samym wstępie należałoby sprawdzić znaleziony pojazd – nie tylko pod względem możliwych uszkodzeń, ale również pod kątem historii ewidencji. Wybierz się z sprzedającym do pobliskiej stacji kontroli pojazdów, gdzie mechanik precyzyjnie sprawdzi pojazd. Jeśli było ono jakkolwiek uderzone, lub w jakiś sposób przetwarzane, fachowiec zapewne Ci o tym opowie. Kolejno pojedź na komisariat Policji, gdzie zdobędziesz wiedzę o tym, czy samochód nie należy przypadkiem do kogoś innego.

Wreszcie wybrałeś idealny samochód. Teraz czas na formalności, które przy właściwej organizacji nie muszą być bardzo problemowe. Po pierwsze podpisz umowę, lub weź fakturę od osoby handlującej. Ten papier potwierdza własność konkretnego samochodu. Opierając się na nim płaci się w ciągu 2 tygodni PCC w urzędzie skarbowym, która stanowi 2% od sumy sprzedaży samochodu. Następnym krokiem jest zakup obowiązkowego ubezpieczenia OC. Dzięki wygodnym porównywarkom firm ubezpieczeniowych zanalizujesz która oferta będzie dla Ciebie najlepsza. Kolejny etap to zarejestrowanie samochodu w urzędzie. Do zdobycia nowego dowodu rejestracyjnego potrzebne Ci będzie aktualne ubezpieczenie OC i badanie techniczne samochodu. Możesz się cieszyć swoim samochodem. Prawda, ze łatwe?

Nabycie własnego auta to prezent, na który każdego z nas stać. Nie ma nic lepszego niż pierwsza przejażdżka nowym autem. Zanim wybierzesz konkretny pojazd pamiętaj o dostarczonych przez nas czynnościach i uważaj na błędy, które mogą Cię sporo kosztować. Jeśli masz pewne obiekcje, za każdym razem masz możliwość sprawdzić konkretne auto u specjalisty, by ochronić się przed zakupem złomu, który po tygodniu będzie nadawał się na złom. W naszym skupie aut bardzo często słyszeliśmy wprost niesamowite historie, jak sprzedający okłamywali niewinnych Klientów. Dlatego też stawiamy na wysoką jakość oferowanych u nas pojazdów. Możesz mieć pewność, ze poszczególne proponowane auto było przedtem wnikliwie zweryfikowane. Wstąp do nas i odjedź swoim wyśnionym pojazdem. Ofertę znajdziesz na stronie internetowej: Skup aut Wrocław

Komentarze są wyłączone.