Kancelaria odszkodowawcza Salus
19 kwietnia, 2016
Profesjonalny kurs dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych
15 czerwca, 2016

Każdy projekt ogrodu traktowany jest przez nas tak jak jego przyszłego właściciela – bardzo szczególnie. Dobierając dodatki i styl kompozycji inspiruje nas naturalność i niewymuszona elegancja. Nie pracujemy na pół gwizdka. W naszych projektach ma się skrywać ideał. Projektowanie ogrodów to nasza pasja. Wszelkie wizje i pomysły powstają tylko i wyłącznie w naszej wyobraźni, przez co nasze ogrody są jedyne w swoim rodzaju, niecodzienne i bardzo nowoczesne.

Firma ogrodnicza której możesz zaufać.

Jako firma ogrodnicza specjalizujemy się w projektowaniu ogrodów i architekturze przestrzennej krajobrazu. W naszych projektach często wykraczamy po za określone schematy, łącząc nieznane dotąd style i kształtując nowe kierunki w projektowaniu ogrodów. tworzone przez nas projekty są niesztampowe i dokładnie dostosowane do upodobań naszych Klientów. Projektowanie ogrodów to jednak nie wszystko. Dodatkowo zajmujemy się analizowanie roślin i gleby, zakładaniem trawników, sadzeniem roślin, konserwacją ogrodów i tworzeniem nawierzchni z kostki brukowej. Zawsze staramy się sięgać dalej niż inni, dlatego nasze usługi ogrodnicze wykonywane są zawsze w najlepszym standardzie. Szeroki zakres maszyn i preparatów, oraz doświadczenie w usługach ogrodniczych są powodem dla którego Klienci często sięgają po nasze usługi.

Projektowanie ogrodów – jak to robimy?

Przy projektowaniu ogrodu bardzo ważne jest poznanie upodobań Klienta. W związku z tym zaraz na początku organizujemy spotkanie w trakcie którego zapoznajemy się z planami, koncepcjami i marzeniami naszych Klientów. Na pierwszej wizycie na działce Klienta, dokonujemy szczegółowych badań kondycji gleby, dzięki którym dowiemy się jakie rośliny będą na niej kwitły, a jakie nie. Wykonujemy także konieczne pomiary terenu i oceniamy poziom nasłonecznienia działki. Jesteśmy gotowi na rozpoczęcie projektowania. Każdy projekt powstaje przy użyciu specjalistycznych programów komputerowych. Jest to bardzo praktyczne, ze względu na możliwość szybkiego wprowadzanie poprawek. Gotowy projekt ogrodu przedstawiamy Klientowi i przystępujemy do jego realizacji.

Dlaczego warto skorzystać z usług projektowych naszej firmy ogrodniczej?

Nasza firma ogrodnicza jest najlepsza, dlatego że nasze projekty koncentrują się wyłącznie na Kliencie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Każdy projekt ogrodu jest wyzwaniem, któremu chcemy dać radę. Naszym celem jest projektowanie ogrodów spersonalizowanych, takich, które będą w pełni zgodne z wizją Klienta. Do tej pory odnosiliśmy sukces w tworzeniu wyjątkowych projektów. Każdy ogród, który wyszedł spod naszych rąk wygląda jak nie z tej ziemi. Z naszą firmą możecie mieć gwarancję satysfakcji, gdyż jesteśmy kreatywni, staranni i bardzo dobrze zorganizowani.

Projektowanie ogrodów w Toruniu i Bydgoszczy. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej szczegółów.

Komentarze są wyłączone.