Okna PCV - Producent okien PCV - Okna pasywne - Okna Benmar
Które okna będą dla Ciebie odpowiednie?
19 marca, 2013
Depilacja laserowa mężczyzn skuteczne usuwanie owłosienia z ramion i pleców
Depilacja laserem medycznym ramion
2 lutego, 2016

SeedArt to specjaliści w dziedzinie projektowania ogrodów. Tworzone przez nas projekty cechują się szczegółowością i nowoczesną elegancją. Projektowanie ogrodów oznacza dla nas dużo więcej niż praca. To marzenie, które się ziściło, dlatego też każdy nasz projekt jest wyjątkowy. Wykorzystujemy niecodzienne pomysły i tworzymy z nich piękne ogrody. Firma ogrodnicza Seedart to perfekcjoniści w każdym calu.

Specjalizacje firmy SeedArt to:

  • projektowanie ogrodów;
  • zakładanie ogrodów;
  • zakładanie trawników;
  • projektowanie i tworzenie nawierzchni z kostki brukowej;
  • pielęgnacja zieleni w ogrodzie;

Projektowanie ogrodów od A do Z

Projektowanie ogrodów to nie łatwe zadanie. Przy pierwszym spotkaniu staramy się zaznajomić z potrzebami naszych Klientów, aby dalej dopasować do nich odpowiedni styl i kolory w ogrodzie. Każdy z naszych Klientów jest inny, a tym samym wyjątkowy, dlatego też każdy, tworzony przez nas ogród charakteryzuje się indywidualizmem i oryginalnością. Przy projektowaniu ogrodów zwracamy uwagę na takie elementy jak zdolności i możliwości czasowe, wykorzystanie przestrzeni, rozmiar i lokalizacja terenu, oraz preferencje Klientów. Dokładne pomiary i dokładna analiza stanu gleby i nasłonecznienia działki umożliwia nam stworzenie ogrodu, który będzie w pełni odpowiadał Twoim potrzebom.

Usługi związane z zakładaniem ogrodu

Na etapie projektowania ogrodu tworzymy jedynie wizję, którą szybko staramy się urzeczywistnić. Zanim rozpoczniemy budowanie ogrodu dla Ciebie, korzystając z profesjonalnego sprzętu zniwelujemy nierówności w terenie i dokarmimy glebę w odpowiednie składniki mineralne. Na przygotowanym podłożu stworzymy takie elementy ogrodu jak oczka i kaskady wodne, rabaty kwiatowe, skalniaki, mini boiska sportowe, place zabaw dla dzieci, a nawet tarasy. Budowane przez naszą firmę ogrodniczą dekoracje ogrodowe bazują na naturalnych materiałach, takich jak kamień, skała, czy drewno. Tworzymy także profesjonalne instalacje wodne, dzięki którym w łatwy sposób dostarczysz swoim roślinom ogrodowym wodę, potrzebną im do odpowiedniego wzrostu. Zbudujemy Twój ogród od podstawi to w mgnieniu oka.

Profesjonalne zakładanie trawników

Firma ogrodnicza Seedart zajmuje się także zakładanie trawników. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa atrakcyjny i zielony trawnik w dowolnym miejscu– w ogrodzie, parku, na boisku sportowym, w przestrzeni miejskie, czy przed siedzibą firmy. Trawnik zakładamy na dwa sposoby – tradycyjny, czyli z siewu i nowoczesny, znacznie szybszy, z rolki. Sami tworzymy mieszanki traw, które najlepiej urosną na danym terenie. Trawnik z rolki jest szczególnie polecany osobom, które nie mają na co dzień zbyt dużo czasu, by zadbać o swój trawnik. Natomiast trawnik z siewu to perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które marzą o pięknym trawniku na długie lata.

Projektowanie nawierzchni z kostki brukowej

Kostka brukowa to surowiec, który cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Tworzone z niej nawierzchnie są odporne na zniszczenia i bardzo atrakcyjne. Nasza firma ogrodnicza jest specjalistą w budowaniu nawierzchni z kostki brukowej. jesteśmy w stanie stworzyć nawierzchnię o dowolnym kształcie i właściwie dobrać kolor który będzie pasował do otoczenia. Tworzymy nawierzchnie z kostki brukowej takie jak: podjazdy, ścieżki, drogi dojazdowe do posesji, czy posadzki w ogrodzie.

Pielęgnacja ogrodu

Jako profesjonalna firma ogrodnicza zaopiekujemy się Twoim ogrodem. Świadczymy usługi pielęgnacyjne, które polegają przede wszystkim na nawożeniu, podlewaniu i przycinaniu roślin ogrodowych. Na dodatek kosimy trawę, sprzątamy i odśnieżamy ogrody, oraz chronimy rośliny przed niskimi temperaturami. Zawsze mogą się Państwo zdać na naszą pomoc w zakresie pielęgnacji ogrodu.

W naszym wyposażeniu znajdują się maszyny i środki ochrony roślin, dzięki którym możemy świadczyć kompleksowe usługi ogrodnicze. Szeroka wiedza na temat roślin i współpraca z regionalnymi firmami ogrodniczymi, sprawia, że budujemy ogrody pełne wielobarwnych i kusząco pachnących kwiatów. Dodatkowo umiejętność analizy terenu wpływa na wysoką pozycję naszej firmy. W pełni zaangażujemy się w prace nad Twoim ogrodem

SeedArt zaprojektuje dla Ciebie jedyny w swoim rodzaju ogród. Nawet po chwili spędzonej z Tobą możemy określić Twoje oczekiwania i znaleźć dla Ciebie odpowiedni styl ogrodu. Spełnimy Twoje sny o idealnym ogrodzie. SeedArt to firma z bogatym doświadczeniem. Czerpiemy ogromną radość z pracy z naszymi Klientami. Dbamy o to, aby stworzony przez nas projekt ogrodu odpowiadał idealnie gustom Klientów. Każdy nasz pomysł jest nietypowy, a każda realizacja inspiruje nas do dalszego działania.

Komentarze są wyłączone.