Siatka rolnicza - Siatka do balotów - Siatka do owijarek - Benmar
Siatka do owijarek – nowoczesne technologie dla polskich rolników
26 sierpnia, 2016
Escape room - Escape room Toruń - Dom Kłódek Toruń
Masz tylko godzinę, aby znaleźć klucz!
8 września, 2016

Dywany nowoczesne – ciekawe wzornictwo i atrakcyjne ceny

Dywany wełniane dziecięce nowoczesne ceny producenta

Dywany wełniane dziecięce nowoczesne ceny producenta

Typy dywanów nowoczesnych oraz nasze kolekcje

W tym momencie posiadamy pełen przekrój innowacyjnych dywanów, które są wyrabiane za pośrednictwem takich metod, jak: Fryz, Heat-Set, Sznurkowe i BCF. Dywany nowoczesne pierwszego typu są wykonane z uszlachetnionej przędzy polipropylenowej, dodatkowo stabilizowanej termicznie. Taka dzianina składa się z dwóch skręconych ze sobą nici. Na finalnym etapie fabrykacji fryzuje się je, a podszycie wycina ręcznie. W ofercie wyszukają Państwo, np. dywany: Rumba, Lotus, AVATAR, Natural, Antic, Kolibri, ECO czy Samba. Gabaryt niekonwencjonalnego dywanu rodzaju Fryz może liczyć od 67×67 cm do 280×370 cm. Następny wariant dywanów niestereotypowych zrobiony jest za pośrednictwem metody heat-set, w efekcie podobne są do dywanów wykonanych z wełny. Wytwarzane są w Turcji, stąd odznaczają się perfekcyjną jakością i szerokim wzornictwem. Można wybierać spośród tych, o układach tradycyjnych, jak i tych z powycinanymi wzorami. Aktualnie posiadamy w ofercie kolekcje: Pagoda, Magnolia, LOFT, STANDARD, POPULER oraz MANGO. Wyszukaną fakturą i wyjątkową solidnością odznaczają się niebanalne dywany sznurkowe. Wyplatane są poziomo, dzięki czemu są odporne na intensywne użytkowanie. Oprócz tego są komfortowe nieskomplikowane w sprzątaniu i co ważne – nadają się dla osób posiadających zwierzęta. Dywany BCF są otrzymywane z wykorzystaniem urządzeń Inaczej określa się je jako „dywany cięte”. Odznaczają się szlachetnymi wybarwieniami oraz wspaniałą wytrzymałością na ścieranie. Nadrzędnym surowcem, z jakiego uzyskuje się takie dywany, jest polipropylen.

Dywany dziecięce – idealne do zabawy i nauki

W naszej ofercie nie może zabraknąć dywanów dla dzieci, które mają spełniać dwa zadania – być atrakcyjnym wystrojem sypialni oraz kształcić. Dlatego dywany dla dzieci dostępne są w rozmaitych wersjach kolorystycznych, mają „stworzone” sytuacje z kreskówek, natomiast w projektach kształcących – zabawy planszowe, jezdnię, dworek, i puzzle. Wszystkie są wytwarzane zgodnie z wymaganiami produkowania dywanów dla dzieci. Stąd mają wszystkie obowiązujące certyfikaty bezpieczeństwa. Aktualnie posiadamy kolekcje: JUPPI, Funky oraz SONIC KIDS COLLECTION. Kolekcję JUPPI wyróżnia zastosowanie głębokich, żywych, rozmaitych barw. Poszczególne dywany mogą prezentować zamek, drogę w mieście, odciski palców, drogę skonstruowaną z kredek albo kształty abstrakcyjne. Dywany dla dzieci z rodzaju FUNKY to m.in. dywany z obrazami artystycznymi i bajkowe postacie. W przypadku kolekcji SONIC, można wybrać dywan w kwiatki, z samochodem wyścigowym, w motylki lub z jezdnią. Dywany dziecięce są znakomitą opcją w stosunku do klasycznych, odbywających się w domu zabaw. W rezultacie Państwa dziecko na pewno nie będzie się nudzić!

Odrobina luksusu w zwyczajny dzień, czyli dywany wykonane z wełny

Przedstawiamy Państwu najznakomitszej jakości dywany wytworzone z wełny, które sprawdzą się nie tylko w mieszkaniach u osób z odmiennego rodzaju alergiami. Idealnie harmonizują z wieloma pomieszczeniami, albowiem mają nowoczesne wzornictwo oraz płynne, naturalne, jasne kolory. Wybierać można pośród takich kolekcji, jak: Angella MAGIC, Angella NATURAL, Angella ALABASTER, Angella FOLK, Angella ISFAHAN, Angella AGNUS. Dywany wełniane Angella MAGIC uzyskane są ze 100% owczej wełny, dzięki temu będzie pasować właściwie do każdego wnętrza. Owcza wełna jest delikatna, miła w dotyku i dostarcza ciepło. Nie musicie Państwo więc obawiać się w chłodne, lub zimne dni, okropnego uczucia dywanu pod nogami w jesienny ranek. Podszycie ma grubość 7 mm i jest nieczułe na ścieranie i proste w utrzymaniu czystości. Dywany tego rodzaju tworzone są poprzez polskiego (dokładnie białostockiego) fabrykanta – Angella S. A. Co wyjątkowo ważne – są wytrzymałe na oddziaływanie promieni słonecznych. Dywany wełniane Angella NATURAL są wyrabiane z niebarwionej wełny owczej, a tonacja bazuje na akcentach jasnych, naturalnych – brązu i szarości. Angella ALABASTER to dywany wełniane, które są otrzymywane ze 100% wełny Nowozelandzkiej oraz charakteryzują się szczególnie atrakcyjnymi kolorami. Uatrakcyjnią dowolne nowoczesne mieszkanie. Angella FOLK to dywany wyplatane maszynowo za pomocą technologii Axminster. Zostały wyróżnione i nagrodzone na wielu renomowanych wystawach i targach zagranicznych. W ich składzie jest 80% wełny i 20 % poliamidu. Każdy model z tej kolekcji cechuje się staromodnym, etnicznym układem. Dywany wełniane Angella ISFAHAN stworzone zostały w 100% z autentycznej wełny przy użyciu techniki wyplatania Wilton. Wielkość podszycia wynosi 8 mm, a waga jednego metra kwadratowego – 2500 g. Ta kolekcja odznacza się: preparacją antymolową, świetnym neutralizowaniem hałasów w pomieszczeniach oraz jest bardziej odporny na zapalenie. Posiada atest Państwowego Zakładu Higieny. Natomiast dywany Angella AGNUS posiadają wzorek znany od lat. Stworzone zostały w 100% z wełny pochodzenia naturalnego bez dodatku barwników.

Zapraszamy do sklepu: Dywany nowoczesne

Komentarze są wyłączone.