kancelaria adwokacka toruń kancelaria toruń kancelaria
Kancelaria notarialna – kiedy potrzebujemy porady adwokata?
29 marca, 2017
Adwokat Toruń kancelaria adwokacka alimenty na dziecko
Kto może żądać alimentów? Porady adwokata
2 kwietnia, 2017

Sposoby na płaski brzuch – odchudzanie, ćwiczenia i lipomasaż

wyszczuplanie ciała odchudzanie toruń płaski brzuch

wyszczuplanie ciała odchudzanie toruń płaski brzuch

Co zrobić, by mieć płaski brzuch?

Płaski brzuch to pragnienie wielu osób – zarówno przedstawicielek płci pięknej, jak również mężczyzn. Cudownie by było w przypadku, gdyby był wspaniale umięśniony oraz cokolwiek wyrzeźbiony (z tzw. „sześciopakiem”). Brzuch to taka sfera ciała, która jest dla nas epicentrum w trakcie wykonywania ćwiczeń oraz przy obieraniu przeróżnych diet. Te osoby, jakie sporo poświęcają dużo czasu swojemu ciału, mają możliwość chwalić się wszystkim naokoło jędrnym, szczupłym brzuszkiem i zuchwale kroczą po plaży bądź odpoczywają na hamakach nad jeziorem. Nie ma się czemu dziwić, bo brzuch jest ową strefą ciała, która interesuje płeć przeciwną. Można jednakże ujrzeć takie osoby, którym w ogóle nie zależy na przesadzonym negliżu oraz wcale nie pokazują tak swobodnie umięśnionego brzuszka. Nad kondycją powinniśmy pracować – nie możemy się okłamywać.

Jeżeli chcemy leżakować sobie całymi popołudniami w łóżku zamiast wędrować na basen albo ćwiczyć na trampolinach, wtedy bez wątpienia nie urzeczywistnimy takiego marzenia. Zamiast skąpego bikini bądź kąpielówek, nie będziemy mieli wyboru i będziemy musieli nosić całościowe kostiumy, tankini ze spódniczką bądź bokserki oraz t-shirt. Każdy stwierdza: zrób coś z tym, wystarczy zdrowa dieta oraz aerobik. Jednak czy na pewno? Czy jest to naprawdę takie banalne, jak mawiają znajomi? Czy odpowiednia jest dieta bogata w warzywa oraz owoce, ogromną ilość ruchu i co najistotniejsze – brzuszków, by można było pochwalić się płaskim brzuchem? Otóż niezupełnie. Odchudzanie w ogóle nie opiera się jedynie na owych łatwych rzeczach, ale dodatkowo na genetyce, zatem skłonnościach biologicznych.

Czy można schudnąć robiąc tylko brzuszki?

Absolutnie nie można uwolnić się od tkanki tłuszczowej wyłącznie w pewnym miejscu, niezastąpiony jest kompleksowy trening wszystkich części ciała. Tłuszczyk w naszym ciele spala się równomiernie, innymi słowy – w dowolnej partii ciała współmiernie do zawartości komórek lipidowych. Odchudzanie występuje holistycznie, tyczy się wszystkich części ciała, zaś reklamy, które mówią inaczej, po prostu zmyślają. Podstawową funkcję odgrywa tutaj genetyka, ponieważ wybrane osoby mają poważniejsze skłonności do otyłości jedynie dlatego, iż ich rodzice oraz inne osoby z rodziny, również miały z tym spory kłopot. W trakcie ćwiczenia wyłącznie pojedynczych brzuszków bez wątpienia absolutnie nie wyeliminujemy szpecących fałdek, bo w tym czasie będziemy przetwarzać niezbyt dużą ilość energii. Ćwiczenia na brzuch wzmacniają mięśnie w niepokojącej nas okolicy i po niedługim czasie może się okazać, że mamy tam o wiele więcej centymetrów niżeli zakładaliśmy. Mięśnie nabierają siły (wytworzy się nam solidne wsparcie), natomiast tłuszcz pozostanie.

Jeśli nie brzuszki, to co trzeba robić?

Oprócz zrównoważonej diety i sportu całościowego (zatem aktywności dotyczących wszystkich partii ludzkiego ciała, a nie wyłącznie określonej części), mamy szansę skorzystać z specjalistycznego odchudzania w studiu modelowania sylwetki. Wcale nie chodzi tu jednakże o to, żeby przez 24 godziny uczęszczać na masaże jakimiś nietypowymi urządzeniami…i odpuścić sobie te dwie czynności przytoczone wcześniej. Wszystko musi obowiązkowo być ze sobą splecione – odpowiednia dieta, aerobik i zabiegi kosmetyczne, jakie ujędrnią naszą skórę, zlikwidują cellulit, poprawią fałdki w miejscach, na które dieta i ćwiczenia bynajmniej nie są w stanie nic poradzić.

W ostatnim czasie takim godnym uwagi sposobem na płaski brzuch jest na przykład liposukcja bez skalpela z wykorzystaniem maszyny Med 2 Contour Medical. Za jego pomocą mamy szansę sprawnie zredukować zbędny tłuszczyk z eksponowanych partii ciała, np. na biodrach. Chodzi tu mówiąc w skrócie nie tylko o efektowne wyrzeźbienie figury po pojedynczym zabiegu, ale również zredukowanie miejscowej tkanki lipidowej. Osobna głowica ciągnie sukcesywnie fałdy skóry, zaś ultradźwięki usuwają komórki lipidowe. Są one w krótkim czasie wydalane z naszego ciała poprzez limfę, zaś potem – poprzez wątrobę. Mamy możliwość także skorzystać z Maximusa TriLipo, który poprawia wygląd skóry, jej sprężystość, kształtuje figurę, usuwa cellulit oraz redukuje miejscowe otłuszczenia. W przeciwieństwie do pierwszego, Maximus działa nie tylko na oporny miejscowy tłuszczyk, ale także na mięśnie. Zaś dokładnie: aktywizuje skórę właściwą, tkankę pod powierzchnią skóry i muskuły, żeby szybciutko oraz sprawnie wymodelować ciało. Tłuszczyk ma formę upłynnioną, gdyż działają na niego fale radiowe. A taka sytuacja przyczynia się do tego, że skóra i mięśnie są mocno rozgrzane. Wspomnianym urządzeniem mamy szansę również usuwać głębokość zmarszczek wokół oczu oraz ust, a także wymodelować owal twarzy. Bardzo dużo osób decyduje się także na zabiegi z wykorzystaniem endermologii, m.in. na masaż w wykorzystaniem próżni. To zapewne najpopularniejsza propozycja, ponieważ należy założyć charakterystyczny ubiór, a kosmetolog realizuje zabieg ssącą głowicą, która „jeździ się” po owym kostiumie.

Jeżeli zainteresował Cię owy artykuł, poszukujesz skutecznego sposobu na pozbycie się opornej tkanki tłuszczowej bynajmniej nie tylko na brzuszku to wejdź w odnośnik tutaj – Odchudzanie Toruń – a może wynajdziesz akurat to czego poszukujesz.

Komentarze są wyłączone.