Armatura pneumatyczna - Sprężarki tłokowe - Elektrozawory pneumatyczne
Sprężarka tłokowa i inne urządzenia pneumatyczne
9 listopada, 2016
pożyczki przez internet - pożyczki online w 15 minut - pożyczka w 24h
Pieniądze w 15 minut, czyli pożyczki online
12 listopada, 2016

Wytwornice dymu ciężkiego – wynajem

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

W poszukiwaniu Dj’a idealnego

Czy razem marzycie o tak doskonałym pierwszym tańcu, że rodzina i przyjaciele będą naprawdę wzruszeni i długo go nie zapomną? O aurze przesiąkniętej magią, zdumieniu w oczach najbliższych oraz własnych? Jeśli Wasza odpowiedź jest pozytywna, na pewno potrzebujecie wytwornicy poetycznych chmur.

Ślub stanowi jeden spośród najważniejszych etapów w życiu – nie da się temu zaprzeczyć. Ogólne przygotowania muszą być dopięte na ostatni guzik, bowiem nikt nie chce doznać w takiej chwili jakichkolwiek uciążliwości połączonych, przykładowo z wulgarnością pijanego dj’a, tandetnym tortem weselnym lub głodnymi gośćmi ze względu na brak dań. Skoro zdecydowaliśmy się na dj’a, powinniśmy znacznie wcześniej zarezerwować sobie u niego termin, podyskutować o tym, jak ma wyglądać oprawa muzyczna w czasie tej specjalnej okazji, podpisać umowę (która mieści w sobie wszystkie drobiazgi), utrzymywać z nim bezpośredni kontakt (dobrze byłoby, aby był dostępny przez cały dzień) i co równie istotne – określić z wyprzedzeniem scenariusz wesela. Idealnie jest jeśli pojawi się on na nim dużo wcześniej, żeby przygotować wszystkie atrakcje. Doświadczony dj nie tylko zadba o piękną scenerię muzyczną, lecz też przeprowadzi całą uroczystość wypełniając ją rozlicznymi grami, tańcami integracyjnymi oraz niewątpliwie odpowiednią dozą humoru.

Pierwszy taniec „w chmurach”

Aby tradycyjny taniec nabrał niespotykanego charakteru, powinniśmy zdecydować się na wytwornicę dymu ciężkiego. Korzystając z niej będziemy tańczyć w bujnych, oszałamiających chmurach unoszących się u naszych stóp. Działanie wytwornicy opiera się w skrócie na schładzaniu dymu, a potem transportowaniu go w okolicę podłoża. W aparaturze musi znaleźć się rozbity lód albo wkłady suchego lodu o masie od 4 do 8 kilogramów. Dymownica wyeksponuje większość efektów wizualnych i sprawi, że ów wieczór będzie naprawdę magiczny. Jeżeli poszukujemy takiego sprzętu na swoje wesele, wystarczy zajrzeć na stronę dj’a Robby’ego. Jeśli zdecydujemy się na niego jako na organizatora oprawy muzycznej można liczyć na fenomenalny taniec niczym z filmu „Nieodparty urok” (główne role otrzymali Sarah Michelle Gellar i Sean Patrick Flanery). Można również wpisać w wyszukiwarkę wyrażenia „Ciężki dym Warszawa” i odnaleźć w wynikach oferty najmu takiej wytwornicy. Nadaje się ona na wszelakiego typu uroczystości okolicznościowe, przykładowo:

  • potańcówki
  • przyjęcia klubowe, np. z okazji halloween itd.
  • przyjęcia prywatne, np. „domówki”
  • imprezy służbowe, przykładowo w siedzibie firmy
  • imprezy karnawałowe
  • wesela w lokalu
  • bale maturalne
  • inne imprezy okazjonalne, które wymagają szczególnej oprawy wizualnej oraz dźwiękowej

Prócz romantycznych chmur przemieszczających się w czasie uroczystości możemy zapoznać się z ofertą tworzenia sztucznego śniegu (piany bądź baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn i konfetti lub wyrzutni oraz działek CO2. Jeżeli mamy na uwadze wytwornicę baniek mydlanych niejednokrotnie dokupuje się fluorescencyjny roztwór UV, ażeby osiągnąć imponujący rezultat „świecących” baniek. Zaś sztuczny śnieg perfekcyjnie nadaje się na prywatki domowe, klubowe lub barze. Można go wykorzystywać przez cały rok, bez względu na to czy temperatura poza domem sięga +25 lub -25 stopni. Idealnie sprawdzi się w „zimowym” programie teatrów. Na prywatkach typu „Piana Party” za to prym będzie wieść wytwornica gęstej piany – zarówno na świeżym powietrzu, jak i w dyskotekach. Wyrzutnia CO2 może być zastosowana na weselu w punkcie kulminacyjnym, eventach lub koncertach.

Dymownica do wynajęcia

Wypożyczenie wytwornicy ciężkiego dymu jest najlepszym trikiem na „zatajenie” wszystkich mankamentów, które powstają w czasie tańca. Chmury przykryją cały parkiet łącznie z Waszymi stopami do 20 cm w górę. Nie będzie więc widać, np. gdy jedno z was stanie partnerowi na nodze. Członkowie rodziny i przyjaciele oniemieją z wrażenia, zaś ich oczy będą zwrócone jedynie na Wasze uśmiechnięte twarze wypełnione szczęściem Można naturalnie samemu zakupić dymownicę i nauczyć się ją obsługiwać. Jeśli zależy Wam jednak tylko na tym niepowtarzalnym „tańcu w obłokach”, powinniśmy ją wynająć wraz z ekipą. Nie będziecie musieli niepokoić się, jeżeli coś pójdzie nie tak. Zazwyczaj wypożyczający dołącza do niej specjalny roztwór, który jest wliczony do ceny wynajęcia. Trzeba nadmienić, że w zastępstwie standardowych kostek lodu (takich, jakie wsypujemy do napojów alkoholowych) lepiej jest zakupić suchy lód. Przede wszystkim jest dużo wydajniejszy, Secundo – zapewnia nieporównywalnie wspanialszy skutek, po trzecie – koszt zakupu 10-15 kg nie jest „ogromny” i sięga około 150 – 250 zł. Pamiętajmy, żeby zapytać wynajmującego czy użyczy nam markowe urządzenie. Lepiej w ogóle nie decydować się na tańsze „podróbki”, bowiem nie osiągniemy takiego rezultatu na jaki czekamy.

Więcej informacji można uzyskać klikając w link – Ciężki dym Warszawa

Komentarze są wyłączone.