Uchwyty meblowe Gałki meblowe Dorabianie kluczy Bejce i lakiery Konserwacja mebli
Oferta firmy angra art w Białymstoku
13 października, 2016
Notariusz Akty notarialne Testamenty Taksa notarialna
Czym są akty notarialne i ile kosztuje ich sporządzenie?
15 października, 2016

Projektowanie nowoczesnych reklam wizualnych

Agencja reklamowa - banery - neony - oklejanie samochodów - kasetony reklamowe

Agencja reklamowa - banery - neony - oklejanie samochodów - kasetony reklamowe

Indywidualne podejście do każdego zlecenia

„Jeśli mężczyzna mówi na przyjęciu pewnej kobiecie, że potrzebny jej jest mężczyzna, i to on jest tym właściwym, to jest to marketing. Jeśli natomiast staje wysoko na krześle i oferuje zgromadzonemu towarzystwu swoje usługi w miłości, to już reklama.” (P. Forsyth „Marketing dla nie wtajemniczonych”)

Nasza agencja reklamowa istnieje zaledwie od 2015 roku, jednakże reklamą oraz jej wpływem na przyzwyczajenia konsumentów zajmowaliśmy się już znacznie wcześniej – mniej więcej od 2005 roku. Dzięki szerokiej wiedzy oraz doświadczeniu, zdobywanemu wraz z nowymi atrakcyjnymi zleceniami, zapracowaliśmy na wyróżnienie i serdeczność wielu marek. Co istotne – nadal z nimi współpracujemy oraz cieszymy się z naszych wyników. Do naszej firmy należą czterej znawcy, którzy są w stanie przygotować dowolny wyjątkowy projekt albo zmodyfikować wcześniej istniejący. Świat promocji mocno się rozkręca, zaś my musimy iść do przodu wraz z nim. Stąd też inwestujemy w sprzęt właściwej jakości, bierzemy udział w specjalnych szkoleniach i zaznajamiamy się z obecnymi technikami. Aktywnie umacniamy ekipę rowerową PIE3CKI Team. Nie zapominamy więc o tak istotnej dziś akcji dobroczynnej. Dzięki opracowanej przez naszą firmę reklamie odbiorca może wyszukać akurat Wasz artykuł lub usługę spośród wielu alternatyw.

Oklejanie samochodów, tabliczek i szyldów

Zajmujemy się specjalistycznym projektowaniem reklamy na folii i pokrywaniem nią pojazdów osobowych, dostawczych, zawodowych (przykładowo. lawet, ciężarowych albo autobusów), witryn zakładów każdej branży, barów oraz lokali kupieckich, tabliczek oraz afiszów. Oklejamy obiekty za pomocą różnorodnych gatunków folii np. translucentnych do oświetlenia, polimetrycznych, monometrycznych, ploterowych, wylewanych albo mrożonych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, zatem najpierw konsultujemy z Interesantem dwie kluczowe kwestie: 1) surowiec, z którego ma być wytworzona reklama, 2) metodę oklejania. Wykorzystujemy tylko preparaty i urządzenia renomowanych marek, przykładowo. Avery – Surface cleaner. Należy wspomnieć, że folia reklamowa jest nie tylko nośnikiem informacji, lecz także chroni lakier przez szkodliwymi czynnikami fizycznymi (zadrapania czy mętnienie). Aby sprawdzić w jaki sposób wyglądają oblepione folią pojazdy najlepiej wpisać w wyszukiwarkę, przykładowo. „oklejanie Białystok” albo „oklejanie samochodów Białystok”. Jeśli chodzi o pokrywanie witryn, to można wybrać laminowanie, oczkowanie lub kołnierz. Projektujemy reklamy m.in. na siatkach mesch i tkaninach winylowych.

Kasetony z dibondu, lica winylowego i profilu aluminiowego

Nasza firma zajmuje się ponadto konstruowaniem kasetonów reklamowych w postaci jednostronnej bądź obustronnej. Mocuje się je naściennie, przyściennie albo na słupie. Ogólnikowo wydziela się trzy warianty kasetonów: wytworzone z profilu aluminiowego, z dibondu i z licem winylowym. Kasetony z profilu aluminiowego tworzy się z aluminiowych ścianek, których wielkość wynosi 10,14 albo 17 cm. Część przednia kasetonu to metapleks. Na nim osadza się zamówioną przez Odbiorcę grafikę, przykładowo. z folii. Jeżeli postanowi zamówić kaseton jednostronny, to reklama będzie umiejscowiona na jednej stronie, zaś na przeciwległej będzie charakterystyczna ocynkowana blacha. Warte uwagi są kasetony reklamowe z dibondu, mianowicie ze specyficznego surowca kompozytowego. Od kasetonu wykonanego z aluminium różni go przede wszystkim elegancja wykonania. Wcale nie widać połączeń między brzegami a stroną frontową. Płaszczyzna wizualna powstaje z wyfrezowanych wykrojów, które dalej podkleja się malowanym tworzywem. Ostatni model kasetonu reklamowego – z licem winylowym – jest instalowany głównie na elewacjach dużych galerii komercyjnych lub sporej wielkości filarach reklamowych. Z tkaniny winylowej można zrobić naprawdę znakomite kasetony, których wielkość sięga nawet 200 metrów. Dzięki niniejszemu doskonałemu materiałowi można zaprojektować choćby najbardziej trudne grafiki. Obok wyszczególnionych wariantów nasz zespół zajmuje się również przygotowywaniem kasetonów tłoczonych, płaskich, eliptycznych, wewnętrznych, OWZ, stojaków PCV, OWZ oraz liter przestrzennych. Ostatni typ projektuje się w formie tekstów przestrzennych lub logotypów, które są rozświetlane diodami LED. Mogą być zbudowane z takich surowców jak: plexi, aluminiowa blacha, PCV i taśma aluminiowa. U nas pracują wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy – spawacze, ślusarze, instalatorzy oraz elektrycy. Wszyscy dysponują adekwatnymi do specjalizacji uprawnieniami.

Reklama świetlna 3D – neony i banery

U nas można zamówić nowoczesne rodzaje reklam świetlnych, m.in. banery i neony. Te pierwsze cieszą się od długiego czasu niesłabnącą powszechnością, albowiem posiadają niesamowite rozmiary. W prosty sposób przykuwają wzrok ewentualnych kontrahentów, nie można kroczyć koło nich obojętnie. Przeważnie wytwarza się je z materiału winylowego, wysoce niewrażliwego na negatywne czynniki zewnętrzne. Rozświetlony baner nasuwa się na wcześniej uformowaną strukturę bądź mocuje do specjalnych zaczepów przymocowanych do budynku. Ich główną dogodnością jest zdolność ulokowania w miejscu niedostępnym dla innych rodzajów reklam. Mogą mieć każdą długość i szerokość – hamuje je wyłącznie wielkość widocznej na budynku powierzchni. Reklama świetlna w postaci neonu jest równie fascynująca. Elektryzuje przechodniów nietypowym połączeniem kolorów. Nasza firma jest w stanie zaspokoić wymagania nawet wyjątkowo wymagających Klientów i przygotować kompozycje z rur niefarbowanych, farbowanych w masie albo proszkowanych. Zapewniamy długoletnią żywotność, widzialność z dużych odległości i unikalny design.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej kliknij w link – Oklejanie Białystok

Komentarze są wyłączone.