prawnik toruń skuteczny adwokat kancelaria adwokacka przedawnione długi
Pomoc adwokata – nowe i stare długi
30 kwietnia, 2017
Wideofilmowanie - Kamerzysta weselny - Kamerzysta ślubny - Filmowanie wesel
Wideofilmowanie ślubów
12 maja, 2017

Bezalkoholowe wesele tylko z dobrym dj-em

dj bydgoszcz dj na wesele dj na imprezy w bydgoszczy

dj bydgoszcz dj na wesele dj na imprezy w bydgoszczy

Uroczystość weselna jest niepowtarzalną zabawą rodzinną, która powinna silnie pozostać w pamięci wszystkich gości. Dobrze by było w przypadku, gdyby przywodziła oczywiście miłe skojarzenia. Każda osoba będąca w związku rozmyśla o interesującym, gustownym i efektownym weselu. A więc takim, na którym osoby zaproszone będą świetnie się bawić z zachowaniem przyzwoitości i smakiem do ostatnich minut imprezy.

Bezalkoholowe wesele i zabawa do białego rana

W obecnym czasie systematycznie widzimy reklamy upowszechniające napoje alkoholowe, papierosy oraz kolejne używki, m. in. kakao. Częstokroć nieodpowiedzialne osoby przygotowując wesele chcą usatysfakcjonować wszystkich, natomiast wybraną opcją jest alkohol. Gdy go wypijamy robimy to, na co nigdy byśmy się na trzeźwo nie zdecydowali oraz nie przeszkadzają nam już niezręczne komentarze wujków, hałas najmniejszych gości oraz swąd niedopałków przemieszczający się nad nimi (mimo iż osobiście wcale nie palimy). Dj na wesele, doskonałe zakąski i główne posiłki, rozmaitego charakteru zabawy oraz wyjątkowa atmosfera – to wszystko w praktyce wystarczy. Rozwaga na owych uroczystościach zdarza się niezwykle rzadko, jednakże od jakiegoś czasu mnóstwo par zaczęło promować powyższy styl. Z jednej strony – ze względu na przedszkolaki, jakie krótko mówiąc nie powinny postrzegać bliskich pod wpływem silnych trunków, a z innej strony – jest to objaw dojrzałości oraz odpowiedzialności.

Coraz więcej osób, nie tylko wchodzących w skład Kościoła katolickiego, jest zdania: „doskonała zabawa nie jest uzależniona od liczby spożytego trunku” lub „w ogóle nie potrzeba alkoholu, aby znakomicie się bawić”. W przypadku wesel jest to o tyle dziwne, ponieważ w naszym kraju owe uroczystości od dawien dawna były obficie zakrapiane. Osoby, jakie zdecydowały się właśnie na wesele bez żadnych trunków często słyszały krytyczne komentarze, rezygnację z uczestnictwa w zabawie albo zdania „jak to bez alkoholu?”. O ile zaproszenie wyczynowego wodzireja na wesele w sumie nie jest niczym niezwykłym, to deficyt trunków – już tak.

Co powinien robić DJ na takim weselu?

Piękne przyjęcie to fachowy DJ na wesele z Bydgoszczy oraz muzyka dostosowana do gustów przybyłych gości. To akurat on precyzuje scenariusz widowiska i tworzy przeróżne zabawy. Na przyjęciu weselnym bez napojów wyskokowych jest wprost nieodzowny. Słynny DJ to gwarancja wspaniałej zabawy choćby przez dwa lub trzy dni (łącznie z poprawinami). Jakie są jego główne obowiązki? Poza tym, że jest odpowiedzialny za grę, to jakiekolwiek wydarzenie powinno być przez niego dosyć wcześnie oznajmione oraz przeprowadzone. Każdy odwiedzający ma się doskonale bawić, nawet ten bardzo skromny. Praca wodzireja rozpoczyna się nierzadko od wytypowania zaproszonym osobom ich siedzeń, natomiast później – jednocześnie z następnymi wydarzeniami – solidarnie wyśpiewuje z zaproszonymi osobami, pokazuje im konkretne ruchy tańca, robi wielorakiego typu animacje. Wszystko to odbywa w sposób swawolny, jednak bynajmniej nie przykry. DJ musi koniecznie być „duszą towarzystwa”, głównie na biesiadach bez alkoholu. Trzeźwi goście więcej wymagają i to przez dłuższy okres w zestawieniu do takich, którzy zaraz na starcie uroczystości są pod wpływem alkoholu.

Dj na wieczór panieński

Bez napojów alkoholowych ma szansę toczyć się mnóstwo konkurencyjnych potańcówek, m. in. wieczory kawalerskie, sylwester, rocznice zamążpójścia. Zamiast zaprzepaszczać mnóstwo pieniędzy na wódkę, wino i szampana, powinniśmy wykazać się ociupinę lepszą fantazją. Wieczór panieński czasem może trwać choćby parę dni, natomiast w trakcie uroczystości Panna Młoda jest szkolona do pełnienia roli wspaniałej partnerki. Taka sytuacja odnosi się do wieczorów kawalerskich, w trakcie jakich wcale nie muszą świętować prawie nagie tancerki. Przyjęcia i rozmowy bez napojów alkoholowych są doskonałą alternatywą zwłaszcza dla tych planowanych w konwencjonalnym stylu. Często Panowie odpowiadają, że pragną bawić się dobrze na prywatce, a nie tylko następnego dnia chwalić się przyjaciołom ile maksymalnie udało im się spożyć różnych trunków. Alkohol służy głównie do tego, aby „zatajać” podstawowe rzeczy, przykładowo brak odczuwania przyjemności ze zdarzenia, przywiązania do krewnych (ewentualnie generalnie relacji społecznych) bądź niekorzystnego percypowania obcej kultury. Częstokroć ludzie po prostu nie chcą się pobierać, ponieważ nie mają pieniędzy na właściwą ilość trunków oraz w rzeczywistości nie zauważają prawdziwego celu owego zdarzenia. Wcale nie chodzi tu rzeczywiście tylko o mocne alkohole, bowiem nakładów związanych z ceremonią w Kościele oraz weselem jest znacznie więcej.

Komunie, imieniny oraz pozostałe domowe zdarzenia bezalkoholowe nie odróżniają się naprawdę niczym od owych normalnych. W przydzielonym miejscu zapewnia świetną muzykę legendarny DJ, na twarzy przybyłych gości górują uśmiechy, Młoda Para tańczy w chmurach, matka i ojciec jednej oraz drugiej strony trwają zachwyceni. W zasadzie nie ma odurzającego alkoholu, przez który niejednokrotnie te najdroższe chwile biegną w zapomnienie i zastępuje je zaczepność, niezrozumienie, podłość oraz bójki uczestników.

Komentarze są wyłączone.